|

"فریبا نادری" اینبار با فیلتراسیون خاص شد عین تابلو داوینچی؛ رو مخ کی بودی تو

فریبا نادری از بازیگرای مطرح سینماس که حسابی تو اینستا فعاله و به تازگی یه عکس با فیلتراسیون جدید از خودش منتشر کرده.

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- فریبا نادری از بازیگرای معروف و خوش استایله که چند وقتیه حسابش از بازیگری جدا شده و زده تو کار زندگی مشترک. یکی از سلبریتیایی که این روزا حسابی تو اینستا داره واسه خودش میتازونه قطعا کسی نیس جز فریبا نادری که هر روز داره با استایلا و البته فیلترای رنگ و وارنگش دل طرفداراش رو میبره. البته خیلی اوقات هم کاربرا به این همه تجملات گرایی و خودشیفتگی فریبا نادری معترض میشن، ولی ایشون کلا هر کاری که دوست داشته باشه انجام میده و بس.

واسه همین هم به تازگی باز از یه فیلتر جدید تو اینستا رونمایی کرد. منتهی با یه فرم جدیدی که قشنگ داره صورتشُ میکنه تو چش کاربرای اینستا و نمیدونیم چه اصراری داره که بگه آقا من از هر زاویه ای فیس خوبی دارم. خانوم خانوما که موهاشو چند وقتیه مدام با رنگ و شمایل جدید به رخ میکشه، حالا رفته تو کار اینکه بخواد چشماش رو هم بیشتر نشون بده و چه جایی بهتر از ماشین لوکس و لاکچریش واسه به نمایش گذاشتن فیسش! خانوم هم اینقد تو این فوتو خشک و بی روحه که انگاری داده تابلوشو یه نقاش کشیده و بعد گذاشته تو اینستا. یکم به خودت بیا مَررررد!!!

fwef

وقتی فریبا نادری همش میخواد برنزه باشه!

این روزا نود درصد بازیگرا تا به یکم شهرت میرسن، سریع میرن تو کار تبلیغات و میخوان از فیس و استایلشون یه مانکن بی نقص و جذاب درست کنن و فورا به معرض نمایش بذارن، تا هم خیلی مایه تیله جمع کنن و هم اینکه از شهرت عقب نمونن. اما فریبا نادری چند وقتیه همش زده تو کار فیلترسازی فیسش اونم چه فیلتری همش برنزه!

دیگه یه مدت اینقد از این مدل عکسا منتشر کرد که صدای کاربرا دراومد و گفتن اگه اینقد عشق برنزه شدنی خب برو یکم سولاریوم بلکه به مراد دلت برسی! حالا خانوم بازیگر هم از فاز برنز بیرون اومده و فعلا فقط از فیلتر واسه روتوش استفاده میکنه. بازم خوبه یکم پیشرفت کرده خب!!!

dsf

edf

hvh

فازگیرای عجیب غریب فریبا نادری با شالاش!

یکی از حاشیه های عجیب غریبی که درباره فریبا نادری همیشه وجود داره، شالای یه شکل و پوشش خیلی عجیب سادشه که آدمو حسابی به تعجب وامیداره. شاید اینو ندونین که هم فریبا خانوم هم همسر خانشون پول دارن بدجوووور! حالا اینکه مدام میخواد خودشو صاف و ساده نشون بده آخه چه دلیلی میتونه داشته باشه که کاربرا هم مدام اینو میخوان بدونن.

البته از این موضوع نباید غافل شد که فریبا نادری با وجود این استایلای مخصوص به خودش اما طرفدارای زیادی تونسته در طول این سالا برای خودش جمع کنه و در حال حاضر بیش از 2 میلیون فالوور داره.

jjg

خواستگاری فریبا نادری واسه اثبات عشقش!

فریبا نادری تا به حال دو بار ازدواج کرده و شوهر اولش آقای مسعود رسام بوده که با وجود فاصله سنی 27 ساله بهش علاقه مند شد و با هم ازدواج کردن. اما این وصلت با بیماری و فوت همسرش به پایان رسید.

فریبا خانوم چندین سال بعد با همسر دومش آقای مهرداد طباطبایی ازدواج کرد و حالا هم دختری به نام یارا دارن و زندگی خوب و خوشی رو در کنار هم میگذرونن. اما جدا از این ها فریبا نادری وقتی که مهمان برنامه دورهمی مهران مدیری بود صحبت هایی کرد که کمی بعید بود. خانم بازیگر در این گفتگو صریح و واضح اما با لحنی طناز می گوید که اوایل همسرش بگیر نبوده و او برای این ازدواج پیش قدم شده است!!!

ffs

ef

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی