|

"لیندا کیانی" با کفشای عجیبش آبرو خودشو برد؛ کله قندی که کاشته رو سرش چی میگه!

linda kiani shayanews

لیندا کیانی از بازیگرای فعال سینما شده که مدام در حال رفت و آمد به مراسمات سینمایی خارجی و داخلیه اما اینبار استایل خانوم بازیگر زد تو ذوق!

لینک کوتاه کپی شد
10

شایانیوز- لیندا کیانی بازیگر جذاب و خفن ایرانی می باشد که البته دو سه سالی میشه به چنین جایگاهی رسیده و قبلتر همانند بازیگرای خاکی تلویزیون بود و حالا خانوم خانوما در  سطحی بسیار بالاتر و البته غروری بسیار بیشتر به سر میبرد. لیندا کیانی از هنرمندان کاربلد و پرطرفداری می باشد که گهگاهی جنجال دارد و مدتی هم آرون و بی حاشیست. اما از بدیای لیندا کیانی اینه که مثل بعضیا پاش به سینما باز شد دیگه حتی نیم نگاهی هم به تلویزیون نداره و برای دیدن وی باید حتما به پرده نقره ای رجوع کرد!!!

لیندا کیانی تو چند ماه اخیر چندین و چند بار در مراسمات سینمایی حضور داشته و تقریبا یکی از پایه های ثابت شده. اما موضوعی که سوژه دست عکاسان و کاربران میشه تیپ و استایل های خانوم بازیگر می باشد که گاهی نامتعارف هتسند و گاهی عجیب و به دید خودشون هنرمندانه! اما این سبک بیشتر نشون دهنده ندونستن جایگاه درست برای انتخاب لباس و ترکیب درست آیتم هاست. مثلا لیندا کیانی به تازگی در اکران مردمی فیلم «بازیووو» حضور داشت و با ظاهری جذاب دیده شد اما نمته ای در استالی بود که نه تنها خوشگل نبود ببکه تو ذوق هم میزد. در ادامه ابتدا تصاویر لیندا خانوم رو مشاهده کنید تا برسیم به جزئیاتشون.

linda

اوت فیت لیندا کیانی

اورال ابی رنگ برای مراسم اکران انتخاب متفاوت و خوبی بود و همین مورد وجه تمایزی ایجاد کرد، اما نکته مهم اینجاست که چرا زیبایی اورال در این لوک (ظاهر کلی) دیده نشده!

این سرهمی با تغییر چند آیتم می‌تونست به یک اوت فیت متناسب تبدیل بشه:

قطعا شما هم در نگاه اول متوجه ناهماهنگی کفش با سایر آیتم‌ها شدین! مدل کفشو نادیده بگیریم، رنگش با پالت رنگی کل لباس ترکیب خوبی از آب در نیومد؛ پیشنهاد ما چه کفشیه؟ صندل، کفش فلت، گیوه یا کفش استلتو.

s

j

قد سرهمی اگر روی کفش رو می‌پوشوند برای اندام لیندا کیانی مناسب‌تر بود. نحوه سر کردن شال هم می‌تونست مرتب‌تر باشه؛ مثلا خیلی ساده د‌و طرف شال به روی شانه‌ها انداخته میشد و یک گردنبند ظریف اما بلند میتونست تکمیل کننده این لباس باشه.

l

لیندا کیانی تو فرانسه واسه خاص شدن کله قند گذاشت رو سرش!

اما همونطور که گفتیم این اولین باری نیست که لیندا کیانی با ظاهری متفاوت دیده میشه. این موضع در میان خانومای بازیگر به قدری زیاد شده که گویی در مسابقه ای عجیب به سر میبرن و هر کی مورد دار تر بیاد برندست. اما ظاهرا این علاقه به خاص پوشی در خلق و خوی همه خانومای بازیگر هست چرا که تنها با کمی شهرت و بولد شدن میزنن تو فازی دیگه و این مدلی میان وسط!

البته که خیلی از بازیگرامونم هستند همانند خانوم لیلا حاتمی یا هدیه تهرانی که زیاد در بند این موارد نیستند. ناگفته نمونه متفاوت بودن حس خوبی برای یک بازیگر داره و در تمام دنیا قطعا دیدین که بازیگرا یه جور دیگه ظاهر میشن اما همه اینها به فرهنگ اون جامعه هم بستگی داره که ظاهرا جدیدا به خانومای بازیگر هیچ گیری داده نمیشه و راااحته راحتن!

vgjhv

لیندا کیانی اخیرا هم به جشنواره کن فرانه دعوت شده بود و مدتی طولانی در آنجا بود. در همین راستا تصاویری از وی دراومد که برای اولین بار بود. لیندا کیانی اینجا یجور موهاشو آراسته کرده که انگاری یه کله قند زیر شالش گذاشته. البته که این نظر کاربرانی بود که با دیدن لیندا متعجب شدند.

g

گفتگوهای جذاب لیندا خانوم کیانی!

لیندا کیانی خیلی بازیگر پرمصاحبه ای نیست اما همان معدود گفتگوهایی که خانوم بازیگر انجام داده هم کاملاً جذاب و پر سروصدا شد. مثلا در یک گفتگو از لیندا خانوم درباره انتخاب بین گلزار و رادان سوال شد که پاسخ خانوم بازیگر تا مدت ها جزو کلیپ های پربازدید اینستاگرام بود.  لیندا کیانی در این مصاحبه می گوید محمد رضا گلزار را به بهرام رادان ترجیح می دهد چون خیلی خوشگل است!

grfdxg

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی