|

نیکای پایتخت با یه ظاهر خانومانه رفته تو فاز مامانانه؛ کوشولو چه خودشو پررنگ ساخته!

سارا و نیکا دوقلوهای سریال پایتخت حالا برای خودشون خانوم هایی شدند و با عکس و استوری هایی که منتشر می کنند حسابی تو اینستا طرفدار دارن

لینک کوتاه کپی شد
11

سارا و نیکا دوقلوهای سریال پایتخت که البته یگه خیلی وقت که اون هارو به جز اینستاگرام در جای دیگه ای ندیدیم این روزها در سوئد مشغول ادامه تحصیل هستند و البته به خاطر فالوورهای زیادی که دارند در فضای مجازی هم به شدت فعال هستند. سارا و نیکا هر پست و یا استوری که منتشر می کنند کلی لایک و کامنت می گیرن و دختر پسرای جوون قربون صدقه شو میرن و دخترا کیف می کنند.

به گزارش «شایانیوز» البته سارا و نیکا قبلاً خیلی بیشتر پست و استوری می گذاشتند اما به خاطر حواشی ناجوری که براشون پیش اومد تا حدود زیادی محافظه کار شدند و خیلی با وسواس پست و استوری منتشر می کنند البته این کم کار شدن باعث شده که فنای میلیونی دوقلوها مشتاق تر بشن و مترصد اینن که یه عکس و ویدیو جدید از دوقلوها بیاد بیرون.

نیکا خانوم قدری شیطون تر از آبجی ساراشه و اتفاقاً تو اینستاگرام هم فعال تره و به همین خاطر تونسته برای پیج خودش تبلیغ هم بگیره و درآمد داشته باشه. نیکا خانوم به تازگی استوری گذاشته که دست تو دست یه دختر بچه هست و نوشت که بچه ها واقعاً فرشته اند. البته که صحبت نیکا خانوم درسته و بچه ها پاک و دوستداشتنی هستند و اصلاً همین معصومیت بچگانه باعث شد سارا و نیکای پایتخت تو دل مردم جا باز کنند و دیده بشن.

nikaforghaniofficial_294678802_560355345564256_1764672708248478426_n

البته خیلی های دیگه این قضیه رو جور دیگه ای نگاه کردند و گفتند سارا و نیکا حالا دیگه دختر بچه نیستند و نزدیک 20 ساله شون شده و احتمالاً حس مادرانگی تو ان ها داره شکل می گیره و این جور ابراز احساس کردن در واقع اقتضای سن و شرایط اون هاست.

این شما و این هم خودِ خود نیکا خانوم؛ بی آرایش و بی فیلتر!

این روزا تو اینستا با وجود فیلتر های اینستایی بیشتر خانوما یه شکل شدن و همه صاف و صوف و تغییر کرده هستن. یعنی شما از خواب هم بیدار شده باشین با این فیلترا میشین سیندرلا!

البته که خیلی هم اعتیاد آوره و باعث میشه شخص دیگه بدون فیلتر نخواد خودش رو ببینه! خیلی از خانومای سینما هم همینطور شدن مثل مریم معصومی یا بهاره رهنما. سارا و نیکا نیز از همون خانومای معتاد به فیلتر هستند جوری که دیگه یکبار کاربران به شدن به نیکا خانوم گیر دادن که بی فیلتر نمیای و این حرفا ، ایشونم بهش بر خورد و بدون فیلترشم گذاشت!

حالا تو استوری های جدیدش دوباره بومرنگ گذاشته و چهره واقعیش هم هستش که واقعا زیباست و خوبه که ایشون بالاخره راضی به نشون دادن خودشون شدن!

قُل کوچیکه یهو چه شکوفا شد!

 سارای پایتخت از نیکا یک دقیقه کوچیکتره که یجورایی آبجی کچیکه محسوب میشه.  گفتیم نیکا شیطون تر از سارا هستش در صورتی که سارا فرقانی به تازگی تصاویری از خود منتشر کرد که ژست و فعالیتش فالووراشو متعجب ساخت.

sara

سارا و نیکا و آرایشی که هی غلیظ و غلیظ تر شد!

سارا و نیکا فرقانی دختران دهه هشتادی و 18 ساله ای هستند که سعی دارند تا با کار های مختلف چهره شون رو بزرگ تر نشون بدن. دوقلوها از سن تقریبا 13، 14 سالگی شروع کردن به آرایش های غلیظ و موی بلوند و پارتی رفتن و قلیون و ... خلاصه همون مواردی که باعث شد تا زود حاشیه ساز بشن.

اون ها نم نمک با موهاشون رو بلوند کردند تا میکاپ و آرایش هاشون غلیظ طور دیده شدند. در ادامه رنگ موی جذاب سارا فرقانی رو مشاهده می کنید که بلافاصله ازش رونمایی کرد. البته که تصویر برای مدتی پیشه!

سارا+و+نیکا

بافت آفریقایی آخرین ورژن سارا و نیکا

نیکا خانوم تو آخرین خودآرایی برای اینکه تنوع داشته باشه و فالوورها ایشون رو با رخ جدیدی ببینند موهای خودش رو به صورت آفریقایی بافته و تند از خودش استوری گرفت تا همه ببینن. البته از حق هم نگذریم باید بگیم که دو قلوها در اوج جوانی و زیبایی خودشون هستند و از خدایی چهره های نچرال خوبی هم دارند که با آرایش بهتر هم میشود!

405905_228

سارا و نیکا اصلاً چجوری بازیگر شدند؟

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا بازیگر هنوز یکساله نشده بود که وارد عرصه هنر شدند اون ها زمانیکه 8 ماهه بودند در سریال نوروزی دوباره زندگی بازی می‌کردند. یکی از عوامل این فیلم آن‌ ها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلو‌های پایتخت انتخاب شدند.

the-life-of-sara-and-nika-forghani-2

ثریا قاسمی با دوقلوهای سریال دوباره زندگی

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی