|

"دنیا مدنی" دیگه چوب خطش داره پُررر میشه؛ پوست برونز و تتو مدل تتلو رو دست دیگه چی؟

donia madani shayanews

با توجه به اینکه شرایط سینما چندان جالب نیست دنیا مدنی ویدیویی که از خود پشت صحنه منتشر که که چندان حجاب درستی نداشت و سوژه شد!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- دنیا مدنی بازیگر جوان و شناخته شده ای می باشد که از دو سمت کشهور شد! خانوم بازیگر از اونجایی که دختر بازیگر معروف یعنی خانوم رویا تیموریان است به راحتی مثل آب خوردن وارد این عرصه شد و بعد هم با انتشار تصاویر خود و بازی در دو سریال معروف شد.

دنیا مدنی در این سریال نقش فرناز رو ایفا کرد، دختری که بهش تجاوز شده بود! او به گفته خود تمام قصه این سریال رو به خوبی تونست در ذهن خود هلاجی کنه جز سکانس های مربوط به موضوع تجاوز. چرا که نه تنها تجربه ای در این موضوع وحشتناک نداشت بلکه باید فریادی میشد از سمت کسانی که چنین آسیبی رو دیدن و به خوبی باید لحظات فاجعه بار رو بازی میکرد!

اما از سریال و نقش که دور بشیم و برسیم به شخصیت خود دنیا خانوم مدنی باید بگیم که ایشون بسیار زیاد اهل و علاقمند به انتشار تصاویر خود می باشد، اونهم عکس هایی جذاب و کار شده و غلیظ که زیبایی او را دوچندان میکند. دنیا مدنی به تازگی در تئاتر بازی داشته و ویدیویی کوتاه از پشت صحنه تو اینستاگرام گذاشت که لباس آستین کوتاه و تتو دست خانوم بازیگر مورد توووجه کاربران قرار گرفت!

فسق و فجورِ پشت پرده!

قطعا میدونید که فضای سینما چقدر راحت تر از تلویزیون هستش. حالا شما فکر کنید فضای تئاتر از سینما هم راحت تره دیگه ببینین اونجا چخبره!! حالا با توجه به این میزان راحتی کاربران صداشون دراومده که واقعا چخبره پشت صحنه فیلم و سریال هایی که ما می بینیم؟!

قطعا با همچین شرایطی باید هم اینهمه زن در سینما افشاگری کنند و از تجاوزگران و فساد سینما بگن! البته که این موضوع همیشه یکطرفه نیست و خیلی وقتها این موارد هم دو طرفه به وجود میاد و اسمش تجاوز نیست بلکه فساد به معنای واقعیه!

این صحبت ها در خصوص شخص خانوم دنیا مدنی نبود و کلیتی بود از فضای ناپسند سینما و تلویزیون و تئاتنر، اما خانوم بازیگر هم استایل درستی ندارن و مشخصه که شالم به زور واسه استوری گرفتن نگه داشتن!!!

Untitled

تلاش دنیا مدنی برای خوشگلی!!

دنیا مدنی بیش از 800 هزار دنبال کننده دارد و همانطور که گفتیم خیلی هم در این فضا اکتیوه! دنیا مدنی به تازگی پستی با استایل جدید و خیلی خفن از خودش منتشر کرد که باز هم سوژه فضای مجازی شد. او در این پست باز هم تصمیم گرفت ژست های مخصوص به خودش رو با میکاپی ملیح برای طرفدارانش بذاره و البته موهایی که معلومه میخواد خیلی خوشگل تر از قبل نشونشون بده و یه جورایی بگه منم میتونم خوشگل باشم و البته ساده!

doniamadaniii_1654849209

دنیا خانوم با انتشار این عکس دوگانگی بین فالوورهاش به وجود آورد که به گفته اونا، دنیا خانوم داره حسابی تپل مپل میشه و اگه قرار باشه با این سر و شکل مدام از خودش عکس بذاره، به دسته بازیگرانی همچون بهاره رهنما میپیونده!

گنجینه تموم نشدنی دنیا خانوم!

دنیا مدنی تو فضای واقعی سینما بسیار کم کاره و اخیرا تنها به خاطر کارگردانی یکی از فیلماش به اسم نقره وارد فضای بین المللی و حرفه ای سینما شده، ولی گویا او با کار بسیار اندکش در حرفه بازیگری، به گنجینه بی کرانی وصله که مدام در حال گشت و گذار و تفریحه.

دنیا خانوم گاها با انتشار عکسای مختلفش کنار دریا و با سفرهای خارجه اش میخواد از آزادی بی حد و حصرش سخن بگه که البته از دید خیلی از کاربران مادر و پدر مایه دار، دختر باید هم اینقد بگرده و خودنمایی کنه!

Untitled

بیوگرافی جالب دنیا مدنی

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. وی دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد و او به صورت حرفه در کار طراحی لباس فعالیت دارد.

«دنیـا مدنی» در آثاری همچون سریال دستت را به من بده ، «سرو زیر آب»، «مفت‌ آباد»، «زندگی جای دیگریست»، «نزدیکتر» به عنوان «بازیگر»، «دستیار صحنه»، «گروه صحنه»، «گروه لباس» حضور داشته است.

و اما قسمت تلخش...

پدر و مادر دنیا خانم از هم جدا شدند. رویا تیموریان پیش از ازدواج با مسعود رایگان با میر ولی الله مدنی ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دو دختر به نام های درنا و دنیا است که بعد از چند سال این ازدواج به جدایی ختم شد.

رویا تیموریان در سال 82 با مسعود رایگان بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

دنیا و درنا مدنی دنیا و درنا مدنی

Untitled

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی