|

ریلکسیشن "فریبا نادری" تو دوبلکس خفنشون؛ خانوم رفت کنار رفیقِ جانش!

فریبا نادری که بعد از ازدواج دومش حسابی سر و وضعش جذاب تر از پیش شد حالا از ویلا و استخر و تشکیلات لاکچری که دارن رونمایی کرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- فریبا نادری بازیگر مشهور و باحالی می باشد که اکثرا تو فیلم و سریال ها خوش نقشه به جز سریال ستایش که حسابی مایه گذاشت و از اون روی خبیثش استفاده کرد. به طوری که به گفته خودش تا مدتها وقتی مردم تو خیابون میدیدنش الفاظی ناجور بارش میکردن!!

فریبا نادری از هنرمندان ثروتمندی هستش که البته به لطف آقای شوهر دوم چنین زندگی لوکس و خاصی داره. فریبا نادری که این شبها در شبکه آی فیلم تو ستایش دیده میشه دوباره برای مردم قراره جنجالی شه که البته این توانایی یک بازیگر رو میرسونه که میتونه در این در ذهن مخاطب نفوذ داشته باشه! 

از این ها که بگذریم فریبا خانوم نادری عکس و فیلم های بسیاری از خود و زار و زندگی اش در اینستاگرام منتشر میکنه و اینبار هم جهت اعلام مایه داری بومرنگی ریز و مجلسی از استخر ویلاشون گگذاشت که در ادامه مشاهده می کنید.

فریبا نادری تو حلقِ رفیق جان

اما فریبا خانوم نادری به واسطه خوشگلاسیون هایی که داره و انجام میده خب سالن های زیبایی زیادی هم میره و دوستای بسیاری هم داره. وی به تازگی در همین راستا تصاویری منتشر کرد که همراه با رفیق جان جانانش نشسته و با چهره ای گل و بلبلی داره تولد میگیرن.

در ادامه عکسای خانوم بازیگر رو با رفیق شاخش مشاهده می کنید که دو تا دوتا هم کیک دارن. ناگفته نمونه که برای عکس اول برخی از کاربران به دلیل نزدیک بودن فریبا به اون خانوم نوشته بودن از تو حلقش دربیا!!

Untitled

Untitled

فریبا نادری یه شوهر پولدار تور کرد و صاحب خونه دوبلکس شد

فریبانادری سالها پیش وقتی که تنها 19 سال داشت با آقای کارگردان معروف یعنی مسعود رسام ازدواج میکنه که البته این وصلت حاصل عشقی هستش که بین این دو ایجاد شده بود. مسعود رسام فاصله سنی بسیار زیادی با فریبا خانوم داشته و تقریبا جای باباش بوده اما خب عشقه دیگه کاریش نمیشه کرد!

مسعود رسام به دلیل سرطان از دنیا رفت و فریبا نادری موند و عشقی که در سر داشت، تااا اینکه با آقای مهرداد طباطبایی آشنا میشه و بعد از ارتباطاتی که شکل میگیره تصمیم به ازدواج میگیرن اما ظاهرا آقای شوهر ابتدا نَگیر بودن و با اصرار خانوم بازیگر به خواستگاری رفتن و به هر حال این ازدواج صورت گرفت و حالا این زوج دختری به نام یارا دارند که هنوز سن کمی داره و در کانادا به دنیا آوردنش.

همسر دوم فریبا خانوم نادری بیزینس غذایی دارند و به همین جهت زار و زندگی لوکسی به هم زده اند که خب اصلا خانه مجلل و متفاوت فریبا نادری در برنامه شام ایرانی باعث شد تا این بازیگر بیش از پیش معروف بشه. در ادامه تصویری از فریبا نادری رو میبینید که تو خونه دوبلکسش نشسته، البته با سیس خشم دار!

Untitled

ناگفته هایی از زبون همسر فریبا خانوم نادری

مهرداد طباطبایی همسر دوم فریبا نادری از فعالان حیطه لبنیات است.

طباطبایی به تازگی در گفتگویی مدعی شده است که تا قبل از آشنایی با فریبا نادری هیچ کدام از آثارش را ندیده بود؛ درست شبیه همان ادعایی که تارا کریمی همسر دوم رضا رویگری درباره وی مطرح کرده بود.

مهرداد طباطبایی گفته است: واقعیت این است تا زمانی که ایشان را دیدم و حتی مدتی بعد از آشنایی هم فیلمهایشان را ندیده بودم و بعدا کارهایشان را پیگیری کردم و برایم جذاب آمد. البته خیلی اهل فیلم دیدن هستم اما چون بیشتر فیلمهای خارجی می بینم با ایشان آشنایی نداشتم.

Untitled

وی در ادامه گفته است:نه به عنوان همسر بلکه به عنوان بازیگر فریبا نادری یکی از بازیگران خوب ماست و در عین حال اگر بد بازی کند حتما به او میگویم همان طور که اگر بد آشپزی کند به او میگویم. البته آشپزی اش خیلی خوب است. قیمه و قورمه سبزی که عالی درست میکند.

همسر دوم فریبا نادری درباره چگونگی برگزاری مراسم خواستگاری از فریبا بیان داشته است:پدر و مادر من هم مذهبی هستند و هم سنتی و با پدر و مادرم کاملا به شکل سنتی به خواستگاری فریباجان رفتیم و البته ایشان چای هم آورد ولی از نیمه راه برادرش زحمت آوردن را کشید!!!

از سادگی تا سفرهای تجملاتی به کشورهای اروپایی!

همونطور که گفتیم خانوم نادری از اینکه خودش رو خیلی مایه دار نشون بده، خوشش نمیاد، اگه اینطوره پس سفر خارج چی میگه. این بازیگر محبوب مثل اینکه یه مدتی دلش آب و هوای اروپایی میخواد و میگه کجا بهتر از پاریس. بعضیا هم فکر کردن که فریبا خانوم مثل بقیه بازیگرا تصمیم به مهاجرت گرفته، اما اینطور نیس و سلبریتی جذابمون فقط خواسته یکم تفریح کنه.

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی