|

میکاپ سنگین "الناز حبیبی" تو یه سالن بالا شهری؛ چه استاد شده تو ژستای اینجوری

الناز حبیبی که تازگیا حسابی فعال شده و تو تکاپوی کارای مختلفه اینبار برای یک سالن آرایشی مدل شد که میکاپی جذاب داشت.

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- الناز حبیبی بازیگر خوشگل و خوش نقش ایرانی می باشد که جثه ریزه میزه ای داره و اصلا به همین دلیلم همیشه نقش دخترای بسیار جَوون و پر جنب و جوش رو بازی میکنه. نمونه بارز و باحال چیزی که گفتیم هم سریال "دردسرهای عظیم" هستش که کلی هم مخاطب داشت.

الناز حبیبی اما یه دهه شصتیه با استعداده که تو زمینه تئاتر و تلویزیون ونقشای طنز خوووب میتونه کارکتر رو بسازه. خانوم بازیگر مدتی میشه که از همسرش طلاق گرفته و جالب اینجاست که بعد از جدایی خیلی فعالیتش تو همه چی بیشتر شده، چه عرصه بازیگری و چه اینستاگرام و چه تفریح! 

یکی از این فعالیت ها مدل شدنه که خانومای بازیگر مدل آرایشی میشن و رو صورتشون میکاپ هایی سنگین انجام میشه و چون معروفن و رو بورس، تنها یک عکس ازشون کافیه تا تبلیغی خوب برای اون سالن بشه و مخاطبی که میلیونیه نمونه کار رو ببینه و اعتماد کنه و برخی از کاربران هم اصلا چون هواداراه فلان خانوم بازیگر هستند درجا اعتماد میکنن! البته که این عمل اشتباه نیست و قصد خراب کردنشون نبود اما اونقدر زیاد شده که کاربر رو کلافه کردن! 

در ادامه عکس جدیدی که الناز خانوم حبیبی از خودش منتشر کرد و تگ نمود رو مشاهده می کنید که میکاپی لایت و زیبا داشت.

elnazhabibi67_1654507951

حضور پر رنگ الناز حبیبی تو اکران ها

الناز حبیبی تو این چند مدت پای ثابت اکران های خصوصی و مراسم های رونمایی و خلاصه هر مراسم سینمایی که چند تا بازیگر توش جمع بودن الناز خانوم هم اونجا حضور داشت. الناز سال پیش تو اکران خصوصی فیلم پوست برادران ارک حضور داشت و عکس دو نفره اش با مهتاب خانم ثروتی و در کنار هم قرار گرفتنشون بسیار جذاب شد و تو اینستاگرام کلی لایک و کامنت گرفت.

257199106_4875024545864636_3888453294672478638_n

علاوه بر پوست الناز خانم تو اکران خصوصی صحنه زنی هم حضور داشت. الناز تو این فیلم هم هیچ نقش و اثری نداشت اما برای گرم کردن اکران فیلم دعوت عوامل رو پذیرفت و رفت اکران خصوصی و کلی هم ژست گرفت. پارتنر الناز تو این اکران لیندا خانم کیانی بود و کلی دوتایی جلو عکس ها فیگور گرفتند!

file

ژست خاص اما عجیب الناز حبیبی

الناز حبیبی جثه ای ریز دارد و شاید نصف نمکش هم به این دلیل باشد. وی با بازی در چند فیلم و سریال نشون داد که استعدادش رو داره و می تونه مخاطب رو به خودش و اون پروژه جذب کند.

الناز در اینستاگرام یک ژست و فیگور همیشگی داره و اونم اینه که کلاهش رو تا روز چشم هاش پایین می کشه. مشخص نیست منظور الناز از این کار چیه اما خود خانم بازیگر در کپشن این عکس ها می نویسد: نمیخوام چشمام دنیارو ببینه!

elnazhabibi67_1647438084

پوشش زشت و ناجور الناز حبیبی تو تئاتر

اما ظاهرا در تئاتر خانم های بازیگر بسیار بسیار آزاد تر از سینما هستند. تا به حال چند مورد لباس و پوشش خیلی ناجور و اندامی دیده شده اینگونه پوشش تنها در خانه و خانواده قابل حله نه در میان مخاطبین و جمع!

در ادامه تصویری از الناز حبیبی در صحنه تئاتر مشاهده می کنید که حتی لباس زیر خانم بازیگر هم مشخصه و این تصویر با انتقادات و نظرات بسیر ناجور برخی کاربران همراه شد. این نوع پوشش برای یک هنرمند ناشایست است و نشان می هد در تئاتر چقدر فضا هالیوودی طور شده و خیلی ها خبر ندارند!

bazigarane_zan_style_1639758057_2

حرف های جنجالی الناز حبیبی با مهران مدیری

اما مدتی پیش الناز حبیبی از مهمانان برنامه دورهمی مهران مدیری بود. مهران مدیری از الناز حبیبی سوالی پرسید مبنی بر این که آیا او اهل غیبت است؟ و الناز حبیبی نیز جوابی جالب داد.

بیوگرافی الناز حبیبی

الناز حبیبی متولد21 مرداد 1368، تهران بازیگر سینما و تلویزیون و دانشجوی رشته تدوین است. در کودکی تئاتر بازی می‎کرد. از 1378 همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را آغاز کرد.

طلاق نامحسوس الناز حبیبی

اخباری مبنی بر طلاق وی در فضای مجازی و یا دیگر رسانه ها منتشر نشد اما او در یک مصاحبه وقتی مجری از او پرسید که طلاق گرفته ای یا خیر آن را تایید کرد که از همسرش جدا شده است.

elnazhabibi67_1637843423_1

riboocam_1627569027

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی