|

تولد "آزاده زارعی" اول بادکنک بوده بعد تولد شده؛ فیس و افاده خانوم با لباس لاکژررری!

آزاده زارعی از بازیگران کم کار سینما و تلویزیون است که اخیرا با انتشار پستی کلی عکس خوشگل از تولد لوکس و خیلی شیک و پیکش گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- آزاده زارعی از بازیگران کم کار سینما و تلویزیون است که نزدیک به 570 هزار فالوور دارد و شهرت او به بازی در سریال آوای باران برمیگردد. او در این سریال پارتنر فوق العاده ای برای حمیدرضا پگاه بود و همین یک نقش برای اینکه حرفه ای بودن خانوم بازیگر رو در این حرفه نشان دهد کفایت میکند.

آزاده زارعی اخیرا پستی منتشر کرد که تو اون تولد خیلی شیکش رو جشن گرفت و با ژستا و استایل متفاوتش باز هم سوژه کابران فضای مجازی شد. خانوم خانوما برعکس اینکه تو عکسش تنهاس ولی اینقدر خرج کرده که انگار کل شهر رو واسه تولدش دعوت شدن.

azadeh_zareie_1654010498_3

ژستای ضد و نقیض خانوم بازیگر!

پیج اینستای آزاده زارعی پر از تناقض و ژست های جورواجوره و به قول طرفداراش آزاده خانوم تو بعضی عکساش خیلی ملیح و خانمانه و تو عکس های دیگه اش اینقدر استایل ها و ژست های خاص و خفن داره که میشه لقب سلطان تناقض دنیا رو بهش داد. باشه خانوم جان فهمیدیم خیلی متفاوتی ولی دیگه اینقدر هم فاز به فاز نباش!

درواقع آزاده زارعی برخلاف نقش خفن و خیلی قُلدری که تو فیلم و سریال هاش خصوصا "آوای باران" بازی کرد، خیلی تو اینستاش خانمانه و شیک و پیک عکس میگیره و حسابی به خودش میرسه. آزاده زارعی با استایل های عجیب غریبش نشون میده که خیلی هم از بازیگرای دیگه عقب نمونده و مثل اینکه خیلی هم عاشق تیپای ترند و خاصه.

azadeh_zareie_1621445058_2000

azadeh_zareie_1620842539_1

تفریحات لاکچری و خودشیفتگی آزاده خانوم!

آزاده زارعی علاقه زیادی به گشت و گذار تو طبیعت داره و مدام هم در حال عکس گرفتن در زوایا و حالت های مختلفه، ولی جالب اینجاست که علاوه بر تفریح عکسایی از خودش میذاره که انگار کلی پول خرج تهیه لباس و میکاپ کرده تا بتونه یکم به چشم طرفداراش بیاد و اینکه این همه پول رو از کجا میاره سوال خیلیاست. این موضوع بعضی اوقات اینقدر جنجالی میشه که کاربران میگن خانوم بازیگر خیلی از خودش خوشش میاد و همش میخواد با این ژست اومدناش پز بده.

azadeh_zareie_1604056983_1

azadeh_zareie_1622479823_1

آزاده زارعی قُلدر و همه فن حریفه!

آزاده زارعی از اون دسته بازیگراییه که در کنار حرفه اصلی خود به سلامتیش هم خیلی اهمیت میده و عاشق فوتسال و ورزش های خشنه. این خانوم بازیگر مدت هاست که به صورت حرفه ای فوتسال رو دنبال میکنه و قبلا هم در فوتبال داخل سالن سپاهان بازی کرده و الان هم تمرینات سخت بدنسازی انجام میده که وقتی پستی ازشون میذاره حسابی غوغا به پا میکنه.

علاوه بر این آزاده خانوم در کنار ورزش، هنرهای ظریفی مثل قلم زنی روی مس و طلا رو هم خیلی درست و حرفه ای انجام میده و نمایشگاه های بزرگی هم برای فروش آثار خودش تو ایران و حتی بعضی کشورهای خارجی راه انداخته که از نظر کاربران بیشتر درآمدش رو از این راه درمیاره.

azadeh_zareie_1622017433

مرد ایده آل آزاده زارعی!

آزاده زارعی هنوز ازدواج نکرده و خیلی از کاربران دلیل این موضوع رو توقعات بالای این خانوم از همسر آینده اش میدونن. آزاده خانم عاشق مردای خیلی تحصیل کرده و قد بلنده و دوست داره مرد زندگیش خیلی به اصطلاح خودش زن فهم باشه و مثل اینکه اولویت اول زندگی آزاده خانوم ازدواج نیست.

azadeh_zareie_1628613801_1

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی