تولد باحال "دخترِ فاطمه گودرزی" با یه کیک دور از انتظار؛ چه مشکی سِت بازی کردن!

آوا گنجی از بازیگران سینما و تلویزیون بوده که اخیرا پستی برای یادآوری رابطه خوب با خانواده اش در روز تولدش منتشر کرده است.

لینک کوتاه کپی شد
5

شایانیوز- آوا گنجی از بازیگران کم کار سینما و تلویزیون بوده که اغلب مردم او رو به خاطر نسبتش با بازیگر معروف فاطمه گودرزی می شناسند. او تنها دختر خانوم گودرزی است که در برخی از فیلم ها مانند خانه پرتغالی بازی کرد. خانوم گودرزی در برنامه های مختلف از عشق و علاقه زیادی که به فرزندانش دارد صحبت کرده و معتقده بسیاری از موفقیت هاش حاصل رفاقتی است که با فرزندانش خصوصا آوا خانوم دارد.

آوا گنجی اخیرا پستی منتشر کرد که در آن تولدش رو همراه با خانواده جشن گرفته بود. آوا خانم معمولا با خنده های بامزه اش معروفه و همیشه سعی میکنه تو عکس ها و پست های پیج اینستاگرامش از این خنده هاش برای فالوورها دریغ نکند. اما نکته ای که در این عکس برای خیلی از کاربران جای تعجب داشت، استایل مشکی آوا گنجی در روز تولدش بود که طبق نظر بعضی ها برای اینکه نشون بده با بقیه فرق داره این استایل رو انتخاب کرد.

_avaganji__1648596337_1

رفاقت وصف نشدنی آوا خانوم!

آنچه که بیشترین جذابیت رو درباره آوا گنجی داره، رابطه عمیق و جذاب با مادرش است. آوا گنجی در هر برنامه ای حتما نامی از مادرش میاورد و از خوبی های بی اندازه او تعریف می کند. در این روزگار که اعضای خانواده روز به روز از هم دورتر می شوند، این ارتباط دوستانه و رفاقت بین مادر و دختر بسیار مثال زدنی است.

آوا گنجی در یکی از مصاحبه ها گفت: اینقدر رابطه بین من و مادرم صمیمانه است که گاهی بعد از مدت های طولانی صحبت متوجه می شوم که چقدر با مادرم رفیق هستم و اصلا موقع درد و دل و شوخی فکر نمیکنم که مادرم مقابلم نشسته است. البته این موضوع باعث نمی شود که حریم شخصی یکدیگر رو فراموش کرده و به هم بی احترامی کنیم.

_avaganji__1625897422

تنها مرد دوست داشتنی در زندگی آوا گنجی!

جالبه بدونین رابطه دوستانه آوا گنجی فقط به مادرش ختم نمیشه و با برادرش هم فوق العاده ارتباط خوبی دارد. این اواخر که روز جهانی برادر بود، آوا گنجی به برادرش پویان گنجی این روز رو تبریک گفت و نشون داد که دنبال کوچکترین بهانه ای برای ابراز عشقش به تنها مرد زندگی اش است. اینکه چرا میون این هم اتفاق هیچ خبری از پدر آوا خانوم نیست و تنها موضوع بحث آوا و پویان راجع به فاطمه گودرزی است جای ابهام دارد.

_avaganji__2845099763769093756_2276716817

خانوم گنجی و استایل های ترند!

آوا گنجی خیلی اهل مد و اینجور چیزا نیست ولی معنمولا با یکم گشت و گذار تو پیج اینستا میشه فهمید که اصولا هر چیزی رو که میخواد با هم ست میکنه و کلا نظر خودش در اولویت است. علاوه بر این آوا خانوم برخلاف بازیگران دیگه میکاپ نمیکنه و خیلی کم عکسی رو میتونین از آوا گنجی پیدا کنید که در اون میکاپ چشم گیر انجام داده است. 

 _avaganji__1634017651

_avaganji__1625339312

وقتی خانوم بازیگر از خودش خجالت میکشه!

یکی از ویژگی های خیلی جالبی که کاربران فضای مجازی درباره تنها دختر خانواده گودرزی از اون صحبت می کنند، ژست های غیر عادی آوا خانومه که در اغلب اون ها چهره اش اصلا پیدا نیست و همش در حالت نیم رخ از خودش عکس میگیره. 

_avaganji__1639450438

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی