|

عکسی از "ژاله صامتی" که باب میل فالوورا نبود؛ رفیقش چه سانتال مانتاله انگاری اروپاست!

ژاله صامتی بازیگر به نام ایرانی می باشد و محبوبیت خوبی در میان مخاطبین دارد اما اینبار تصویری از خانم بازیگر منتشر شد که چندان باب میل نبود.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- ژاله صامتی بازیگر و هنرمند محبوب ایرانی می باشد که سالهاست در این عرصه فعالیت دارد. خانوم بازیگر از همون بچگی هم ازش میپرسیدن میخوای چیکاره بشه در جواب میگفته بازیگر!

ژاله صامتی به تازگی یکی از داوران برنامه "عصر جدید" احسان علیخانی نیز بود و سریال زیرخاکی هم در تلویزیون پخش داشت. ژاله صامتی از اون دسته خانوما بازیگری هستش که سن کمی نداره اما مردم دوستش دارند و بهش حس خوبی دارند. وی در صفحه اینستاگرامی اش نیز بیش از 322 هزار دنبال کننده دارد که خب با توجه به اینکه چندان فعال نیست و عکس خاصی هم از خود منشتر نمیکند این میزان فالوور بدک نیست!

اما به تازگی تصویری از ژاله خانوم صامتی منتشر شده که رژلبی سرخ و غلیظ دارند. قطعا کاربر باید از این چهره خوشش بیاد اما خیلی ها بر این نظر بودند که ژاله صامتی بدون آرایش خوشگلتره!

Untitled

151680811_419032502724251_1437112091367254729_n

اما از بانمک ترین بازی های ژاله صامتی میشه به فلم تگزاس 2 اشاره کرد که هم دلنشین بود و هم طنز. 

در سری دوم تگزاس ساسان با بازی سام درخشانی با رفیق خود بهرام با بازی پژمان جمشیدی به ایران باز می گردد. ساسان آلیس را نیز به همراه خود بر میگرداند. در نبود آنها پدر بهرام با بازی مهدی هاشمی و مادر ساسان با بازی ژاله صامتی با همدیگر ازدواج کردند. چمدان بهرام با یک چمدان دیگر در فرودگاه جابجا شده است و برای آنها دردسر جدیدی را آغاز می کند…..

خاطره پیاز خوردن ژاله صامتی در زیرخاکی

بیوگرافی جالب ژاله صامتی

ژاله صامتی متولد 14 فروردین 1351 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه هنر می باشد که بجز بازیگری کارگردان تئاتر و متولی مدرسه بازیگریست و می گوید عاشق دو دخترش است.

عشقِ بازی از بچگی

از کودکی عاشق بازیگری بودم ، 3 ساله بودم که هر کس می پرسید می خواهی چه کاره شوی، پاسخ می دادم بازیگر و این عشق هنوز درون من زنده است.

از دانشگاه تا حضور در تئاتر

در سال 1369 وقتی 18 ساله بود وارد دانشگاه شد تا اینکه با کار تئاتر دانشجویی تئاتر را آغاز کرد و در نهایت سال 72 در فیلم «دت یعنی دختر» جلوی دوربین رفت. خانوم بازیگر سال 1373 هم تجربه بازی در فیلم «دشت ارغوانی» بعنوان نقش اول را بدست آورد.

بازی تو آژانس دوستی

ژاله صامتی سال 1375 وقتی 24 ساله بود با سریال «یحیی و گلابتون» وارد قاب تلویزیون شد سپس سال 1378 تجربه موفقی در «آژانس دوستی » بدست آورد. او در آژانسی دوستی با فردوس کاویانی ، اصغر همت و حسین پناهی همبازی بود.

parisa_cafe_pic_1548001000

zhalesameti-photokade-com-1

غیبت 15 ساله!

خانم بازیگر در سال 1380 بعد از بازی در سریال «کارگاه شمسی و دستیارش مادام» وارد یک غیبت طولانی مدت 15 ساله در تلویزیون شد.

ایشان در نهایت سال 96 با سریال «نفس» به قاب تلویزیون بازگشت و گفت در این سال ها ترجیح دادم در سینما و تئاتر باشم تا اینکه فیلمنامه خوبی بدستم رسید!

ژاله صامتی و همسر و دخترانش ژاله صامتی و همسر و دخترانش

ازدواج خانوم بازیگر

خانوم ژاله صامتی مدت هاست با آقای ایرج سنجری ازدواج کرد، این زوج صاحب دو فرزند دختر بنام یاس متولد دهه 70 و نیاز متولد دهه 80 می باشند.

بیوگرافی ایرج سنجری

ایرج سنجری تحصیلکرده رشته کارگردانی از کاندا می باشد که پیش از انقلاب عضو گروه تئاتر هنری ملی بود و تجربه بازی در چند سریال قبل انقلابی را هم دارد. ایشان بعدا وارد هنر دوبله شد و چندسالیست دوباره با همسرش در تئاتر حضور دارد.

parisa_cafe_pic_1523391948

تئاتر دیدن خانوادگی

ما باهم خانوادگی به سینما ، کنسرت و تئاتر می‌ رویم ف تماشای تئاتر از برنامه‌ های همیشگی‌ مان است و ماهی حداقل سه، چهار بار به دیدن تئاتر می‌ رویم ، بچه‌ های من از نوزادی به تئاترشهر رفته‌ اند.

zhale-sameti56-photokade-2

از دیده شدن خوشم نمی آید

ژاله صامتی: من اصلا از دیده شدن خوشم نمی آید، از همان ابتدای ورودم به سینما سعی کردم پوششی داشته باشم که خیلی به چشم نیایم. اعتقاد دارم بازیگر نباید خودش دیده شود بلکه نقشی را که ایفا می کند باید دیده و در ذهن مردم ماندگار شود.

نحوه انتخاب نقش ها

طول نقش برایم اهمیتی ندارد و تأثیرگذاری آن برایم مهم است و اینکه چقدر در پیشبرد قصه موثر است و چقدر می تواند مخاطب را با خود همراه کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی