|

جشن تولد آقای مجری و بوسه دختر نازش؛ همین کارا رو کردی ممنوع شدی!

تصویری از محمود شهریاری و دخترش در اینستاگرام منتشر شده که مربوط به جشن تولد محمود خان است و البته بی حجابی روژان خانم در این عکس خبرساز شد

لینک کوتاه کپی شد

محمود شهریاری از آن دسته افرادی است که تقریباً همه دهه شصتی ها با اجرا های او خاطره داردند. در واقع شهریاری جزو نسل طلایی مجریان صداوسیما بود که در کنار محمد حسینی با اجراهای شاد و شوخی هایشان بابی تازه را در صداوسیما گشودند که البته خیلی هم به مذاق مسئولان صداوسیما خوش نمی آمد بعد از مدتی به حاشیه رانده شدند.

به گزارش «شایانیوز» شهریاری 63 ساله سال گذشته و در آغازین روزهای ورود کرونا به کشور به علت انتشار اخبار کذب درباره موضوع شیوع ویروس کرونا و با حکم قضایی بازداشت شده بود که البته چندی بعد آزاد شد.

شهریاری بعد از اینکه از صداوسیما کنار گذاشته شد در مراسم ها و جشن های مختلف به اجرای برنامه پرداخت که البته این برنامه ها هم خیلی بدون حاشیه نبود.

به تازگی تصویری از محمود شهریاری منتشر شده که مربوط به جشن تولد اوست و در کنار دخترش روژان عکسی به یادگار گرفته و آنچه در این تصویر جالب توجه است تیپ و استایل دختر آقای مجری است و بوسه ای که بسیار جذاب و دلنشین است.

clip_shik_1640689002

صحبت های محمود شهریاری درباره فضای عجیب صداوسیما!

محمود شهریاری در یک مصاحبه که به تازگی منتشر شده، گفت: زمانی صحبت از اینکه امشب، شب چله است ممنوع بود. مجبور شدم برای اینکه به این موضوع اشاره کنم بگویم امروز کوتاه‌ترین روز سال است

وقتی محمود شهریاری تولد شوهر بهاره رهنما را ترکاند!

گفتیم که محمود شهریاری بعد از اینکه از صداوسیما کنار گذاشته شد در جشن های مختلف عهده دار اجرای مراسم بود. چندی پیش هم که بهاره رهنما تولد بزرگ و باشکوهی برای همسرش امیرخسرو عباسی تدارک دیده بود اجرای این مراسم را به محمود شهریاری سپرد که او هم به بهترین شکل این مراسم را اجرا کرد و به قول خودش ترکاند!

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی