|

"روناک یونسی" با یه لباس عجیب جلو همه مثل غواصا؛ خانومی مورد داریا!

روناک یونسی بازیگر مهاجرت کرده ایرانی است که برای جشن تولدش عکسی با لباس بسیار جذب مثل غواصی منتشر کرد و با نظرات مختلف کاربران همراه شد.

لینک کوتاه کپی شد
6

روناک یونسی بازیگر معروف ایرانی است که سال هاست به همراه همسرِ مدلش و دو پسرش در کانادا زندگی می کند. این بازیگر زن کاملا بی خبر از کشور رفت و به یکباره تصاویری بی حجاب از خود در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

به گزارش«شایانیوز» اون موقع کاربران فکر می کردند که اینستاگرام خانم بازیگر هک شده و تصاویر بی حجاب او به این دلیل به اشتراک گذاشته شده اما روناک یونسی اعلام کرد هیچ هکی وجود ندارد و انتشار تصاویر توسط خودش بوده است. روناک یونسی در کل از سلبریتی های کم حاشیه ای می باشد که علاقه و نیازی به مسائل فرع ندارد. او طرفداران خود را دارد و به آرامی در کنار خانواده کوچکش در حال زندگی است و همانند خانم رهنما به دنبال جنجال نیست.

روناک یونسی به تازگی 41 ساله شده البته خانم بازیگر از همسر مدل خود بزرگتر است اما چیزی که مهمه تفاهمه! در ادامه تصویری که روناک خانم از خود برای تولدش منتشر کرد را مشاهده می کنید.

روناک یونسی

از این ها که بگذریم روناک یونسی همسر پرحاشیه ای هم دارد او که سر پروژه "سقوط آزاد" با همسرش محسن میری که هم بازیگر بود و هم مدل آشنا می شود و ازدواج می کنند.

چندی پیش تصویری از این زوج منتشر شده که روناک با وجود لباس بازی که پوشیده اما مورد توجه قرار نگرفت و به جاش آقای شوهر به خاطر تیپ گَنگ و یقه تا کجا چاک دارش بسیار مورد انتقاد کاربران همیشه در صحنه حاضر قرار گرفت!

روناک یونسی

همسر روناک خانم ورزشکار هستند و اندامی تیکه ای و خفن دارند به همین دلیل برنز شدن را هم چانی استایل خود کرده و در نتیجه یقه را باز گذاشته اند تا مبادا تیپشان حیف شود!

خرج و مخارج دلاری

روناک یونسی بازیگر کشف حجاب کرده ای است که حالا آزادانه میتواند با لباس های نامتعارف ظاهر شود، از خودش عکس و فیلم بگذراد، برقص و هر چیز دیگری که باعث جذب فالوور شود را انجام دهد.

همانطور که خود گفته بود زندگی در کانادا خرج دارد و باید درآمد دلاری داشته باشد، چه چیزی بهتر از اینستاگرام؟ در ادامه ویدیوی از رقص این بازیگر زن را مشاهده می کنید. البته خانم بازیگر به همراه همسرش در بدنسازی نیز فعالیت دارند و ظاهرا آقا محسن میری مربی هستند.

روناک یونسی

روناک یونسی متولد شهریور ماه سال ۱۳۵۹ در تهران اس که در سال 91 با محسن میری بازیگر و مدل ایرانی ازدواج کرد و دو فرزند به نام مهرزاد و مهرسام دارد. این هنرپیشه کشورمان، دیپلم گرافیک از هنرستان، مدرک کاردانی عکاسی و کارشناسی طراحی صنعتی از دانشگاه آزاد تهران را دارد.

روناک یونسی

نحوه بازیگر شدن روناک یونسی

به مانند اکثر بازیگرا به پیشنهاد دوستش درتست یک فیلم، علارغم میلش عکس میفرستند سپس با اینکه هیچ انتظاری نداشت فردای اون روز با او تماس می گیرند و در روز تست بعنوان بازیگر فیلم گرگ و میش در سال 1385 بعنوان نقش اصلی انتخاب میشود همین درخشش او بود که برای بازی در سریال رستگاران سال 88 بعنوان نفر اول انتخاب شد که وی را به شهرت رسانید.

روناک یونسی

روناک یونسی

محسن میری مدلینگ معروف

محسن میری متولد 20 آبان 1364 در تهران، مدل و بازیگر است. او یکی از قدیمترین کسانی است که در عرصه مدلینگ فعالیت داشته و دارد دعوت نامه های زیادی هم برای فعالیت در خارج از کشور به دستش رسیده اما همیشه گفته دوست دارد در کشور خودش کار کند.

روناک یونسی

روناک یونسی

پیشنهادات ویژه

 • ناشناس ارسالی در

  مردم فقط این روزا به فکر پول درآوردن هستن هرکسی به هر طریقی که میتونه
  مشروع نامشروع .گناه و غیرگناه
  همه درتاخت وتازهستند
  خانم بازیگر امروز که بدجور خودت رو باختی یادت رفته خداخدا
  میکردی پیشرفت کنی
  حالا که پیشرفت کردی خدا رو گذاشتی کنار میگی فقط خودم

 • ناشناس ارسالی در

  ایش چه زشت هستن هردو

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی