|

"آقای بازیگر معروف" بالاخره زن گرفت؛ چه خانوم شاخ و خوشگلیم پَسند کرد!

شهروز ابراهیمی بازیگر شناخته شده ایرانی است که ظاهرا به تازگی ازدواج کرده و تصاویری از همسر جذاب و داف خود منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

شهروز ابراهیمی بازیگر شناخته شده ایرانی است که بیشتر و را در سریال های تلویزیونی دیده ایم نه سینما. البته آقای بازیگر چهره معروفی دارد اما اسمش را شاید اصلا به گوشتان هم نخورده باشد.

به گزارش«شایانیوز» شهروز ابراهیمی تا به حال نقش های بسیاری را ایفا کرده اما چون هیچگاه نقش اصلی و تاثیر گذاری نبوده شهرت کمتری دارد. خیلی ها در در این عرصه به یکباره و سریع ره صد ساله را یک شبه میروند و معروف می شوند برخی هم مثل آقای بازیگر خیر!

از این ها که بگذریم شهروز ابراهیمی هنرمند دهه پنجاهی می باشد که همسری جذاب دارد و در اینستاگرام هم بسیار فعال است اما تا به حال خبری از همسرش نبود. وی به تازگی چند عکس همراه با خانومش به اشتراک گذاشت که مشخصه خارج از کشور هم حضور دارند. این تصاویر با کلی کامنت خوب و تبریک همراه شد و با توجه به نظرات و کپشن عاشقانه آقای بازیگر به تازگی ازدواج کرده اند.

shahrooz_ebrahimi_1640745911_1

shahrooz_ebrahimi_1640745911_3

بیوگرافی شهروز ابراهیمی

شهروز ابراهیمی متولد 14 اردیبهشت 1356 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. دانشجوی انصرافی رشته تئاتر می باشد که بعنوان دستیار فعالیت خود را آغاز کرد تا اینکه از 22 سالگی وارد بازیگری شد. آقای بازیگر طرفدار استقلال نیز می باشد.

با اینکه فرزند اول خانواده است اما به شدت وابسته مادرش بوده و به اصطلاح خود می گوید بچه ننه است ، دو برادر دوقلو دارد و پدرش هم بازنشسته ارتش می باشد.

shahrooz_ebrahimi_1609003560

شروع از تئاتر ارتش

هنگام تحصیل در مقطع راهنمایی به بازیگری علاقمند شد تا اینکه دوره دبیرستان توسط پدرش به گروه تئاتر ارتش رفت و از انجا بصورت جدی کار خود را آغاز کرد.

خرید خدمت 

بعد از ورود به دانشگاه شرایطی پیش آمد که می توانستم خدمت سربازی ام را بخرم ، یعنی این موضوع در مقطعی که قانون و دولت این اجازه را می داد. به همین دلیل من هم از تحصیل در رشته تئاتر انصراف دادم و سربازی ام را خریدم.

shahrooz_ebrahimi_1631940881_1

ارتباط با خانواده و مادر

فکر می‌ کنم هر کسی در خانواده با یک نفر ارتباط صمیمانه‌ تری دارد ، من با پدر عزیزم که فردی بسیار مهربان و روشنفکر هستند صمیمی هستم.

اما حرف های خصوصی و شخصی‌ ام را که شاید هرکسی نتواند با خانواده اش مطرح کند به مادرم می‌ گویم خدا را شکر در جمع ما عشق و علاقه بین افراد خانواده وجود دارد و منشا این عشق نیز مادرم هستند.

shahrooz_ebrahimi_1611603571_1

بازیگری از مشاغل سخت

باور کنید من هنوز پس از سال ها تجربه بازیگری وقتی جلوی دوربین می روم هیجان و دلشوره دارم بنظر من بازیگری یکی از سخترین مشاغل است.

دوست دارم ماندگار شوم

هرکسی که حرفه بازیگری را انتخاب می‌ کند به بالاترین رده در این شغل فکر می‌ کند من دوست ندارم مانند آب روان بیایم و بروم. دوست دارم در این شغل ماندگار شوم ، دلم می‌ خواهد مانند آقایان فرهاد اصلانی ، حسین یاری و دانیال حکیمی در دنیای بازیگری مانا باشم.

shahrooz_ebrahimi_1601058594_1

اغلب اوقات در منزلم

بسیار بی حاشیه‌ ام و وقتی سر کار نباشم اغلب اوقات در منزل هستم و ارتباطم با جامعه سینما کاملا قطع می شود. اهل به دنبال نقش دویدن هم نیستم و حاضر نیستم برای به دست آوردن نقش زیرآب همکارم را بزنم یا به اصطلاح خودشیرینی کنم.

تجربه مجری گری

با علاقه بسیاری کار اجرا را در شبکه جام جم با برنامه چشم ‌انداز آغاز کردم همکاران شاهدند که اگر تایم اجرا ساعت 8 شب بود من از 5 بعدازظهر در استودیو بودم. این برنامه به شدت مورد توجه مردم داخل و خارج از ایران قرار گرفت و مخاطبان بسیاری داشتیم.

shahrooz_ebrahimi_1575632119_1

shahrooz_ebrahimi_1542300701

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی