|

نسرین خانم خودش آمریکاس تِزم میده؛ مردم دنیا نباید ایرانیا رو گرسنه ببینن!

نسرین مقانلو بازیگر معروف و جذاب ایرانی است که تصویری با اُباهت و البته موهایی باز از خود منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

نسرین مقانلو بازیگر مطرح و با سابقه ایرانی است که خیلی هم طرفدار دارد. وی از بازیگران فعال در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام می باشد که بالای 5 میلیون فالوور خانم بازیگر را دارند.

به گزارش«شایانیوز» نسرین مقانلو متولد دهه چهل است اما همچنان جذابیت و زیبایی و البته انرژی خود را دارد. وی دارای صدایی خش دار است که او را از دیگر خانم های بازیگر متمایز کرده است.

نسرین مقانلو پست و استوری های زیادی از خود منتشر می کند و اگر بخواهیم به یکی از زیبا ترین عکس های وی اشاره کنیم تصویریست که در ادامه مشاهده می کنید. ناگفته نماند نسرین خانم در 99 درصد عکس هایش با موهای باز هستند که معلوم است این نوع آرایش مو را بسیار دوست دارند، البته مشخص است که ایشون همانند بسیاری از بازیگران اعتقادی به حجاب ندارند و تنها برای اینکه هنرمند هستند و ممنوع الکار نشوند شالی بر روی سر می اندازند.

نسرین مقانلو

ناگفته نماند این هنرمند عزیز سال ها در آمریکا به همراه همسر و فرزندانشان زندگی می کردند و برای بازی در فیلم و سریال مدتی به ایران می آمدند و دوباره به آمریکا برمی گشتند.

تا اینکه به گفته خود ده سال پیش از همسرشان خواستند تا برای همیشه به ایران بیایند و خانم بازیگر به راحتی و بدون دغدغه و استرس به شغل و علاقه خود ادامه دهند.

نسرین مقانلو و پسرانش

نسرین مقانلو: مردم دنیا مارو به چشم گشنه می بینند

اما مدتی پیش نسرین مقانلو صحبت هایی کرده بود که باعث انتقاد هایی از سوی کاربران نسبت به خود شد.

وی می گوید دوست ندارد مردم دنیا ایرانیان را گرسنه فرض کنند و گرانی و سختی برای ما بازیگران هم هست و شرایط وخیم برای همه ماست.

صحبت های نسرین مقانلو در رابطه با صف کشیدن برای مرغ با نظرات منفی بسیاری از کاربران مواجه شد و مردم در نظرات به این نکته اشاره کردند که ما هم اگر مجبور به این کار نباشیم علاقه ای به صف کشیدن برای یک مرغ نداریم و نیازی نیست شما یادآوری کنید که کار ما زشته یا نه! 

نسرین مقانلو

کاربر دیگری نوشت: ما نگران شکم خالی زن و بچه مون هستیم تو نگران نگاه مردم دنیا به ما ؟! باید نگران باشی چون توی آمریکا زندگی می کنی و برات مهمه چطوری بهت نگاه کنند!

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو زاده ۱ تیر ۱۳۴۷ هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است. که از سال ۱۳۷۰ کار حرفه‌ای خود را آغاز کرده‌است. وی در سریال مختارنامه در نقش ناریة بنت سمرة بن جندب بازی کرده است.

چند ماه پیش تولد خانم بازیگر بود که با کیک دلارش اش نظر کاربران را جلب کرد. در ادامه لاکچری بازی این هنرمند کشورمان را مشاهه می کنید.

نسرین مقانلو

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    عاشقتم نسرین جون توتکی عزیزم

  • رز ارسالی در

    شکم سیر چه خبر از حال آدم گرسنه دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی