|

عشق بازی "آقا مهران" با خانومش جلو روی همه؛ دستِ نقش حناییش چه ناز شده!

مهران غفوریان بازیگر طنز ایرانی اینبار استوری عاشقانه همسرش را نشان همه داد و برعکس خیلی از هنرمندان عشق و ماندگاری را ثابت کرد.

لینک کوتاه کپی شد
5

مهران غفوریان بازیگر بانمک و مطرح ایرانی است که سال هاست او را در نقش های طنز دیده ایم. وی در گذشته دارای اندامی تپلی بود که اصلا نصف جذابیتش هم در نقش ها به همین علت بوده است. البته آقای بازیگر اراده ای قوی داشت و در کم کردن وزن حتی رکورد ادل خواننده انگلستانی را هم زد.

به گزارش«شایانیوز» مهران غفوریان مدت زیادی می شود که لاغر شده البته با خواست خود و تقریبا از آن فاز طنز هم درآمد، ناگفته نماند همچنان دوستداران خود را دارد. وی به تازگی سر صحنه سریال نمایش خانگی «نیسان آبی» دچار حمله قلبی شد که پس از عمل جراحی به سلامتی اش برگشت.

مهران غفوریان متاهل است و دختری خوش سر و زبون به نام هانا دارد که گاهی هم عکس و فیلم هایی از او منتشر می کند. اما جدیدا همسر مهران خانم آرزو غفوریان تصویری از مهران و دست خود بر روی قلب همسرش منتشر کرد و واکنش عاشقانه مهران هم در اینستاگرام با نظرات خوب کاربران همراه شد.

arezoo_ghafourian_1636228188

آرزو خانم در کپشن پستش نوشت:

ارزش قلب به عشق!

ارزش سخن به صداقت!

ارزش چشم به پاکی!

ارزش دست به یاری!

و ارزش دوست به وفای اوست!

و این هم واکنش آقای بازیگر برای همسرش

Untitled

آقای بازیگر با همسر خوشگلش

در این میان که بسیاری از هنرمندان در حال طلاق و یا جدا شده از همسرشان هستند این نوع عاشقانه ها برای مخاطب بسیار زیبا و جذاب به نظر می آید. 

اما چندی پیش هم تصویری از مهران غفوریان همراه با همسرش منتشر شد که ظاهرا در خارج از کشور حضور دارند و مهران خان به مناسبت تولد خود با همسر خوش چهره اش آن را به اشتراک گذاشت که این تصویر هم با بازخورد زیادی همراه شد.

عدی ای برای آن ها آرزوی خوشبختی کردند و از دیدن این زوج ذوق زده شدند، عده ای هم از بی حجابی آرزو غفوریان نظرات تندی نوشتند.

مهران غفوریان و همسرش

بیوگرافی مهران غفوریان

مهران غفوریان زاده ۳ شهریور ۱۳۵۳ بازیگر، کمدین، فیلم نامه نویس و کارگردان ایرانی است. او فعالیت خود را در سال ۱۳۷۳ با حضور در مجموعه تلویزیونی لبخند سوم آغاز کرد. وی  فارغ‌التحصیل رشته نقاشی - نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد تهران می‌باشد.

mehranghafourian_official__1634277296

خانواده هنرمند مهران غفوریان

ریشه هنر در خانواده مهران غفوریان از پدر آن ها که خطاط بوده آغاز شده است که علاو بر این هنر ها نقاشی و آواز خوانی را هم داشته اند.

مهران غفوریان یک بردار به اسم مهدی دارد که 5 سال از وی بزرگتر می باشد و تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته موسیقی انجام داده است.

مهران غفوریان و برادرش

ورزش کار بودن آقا مهران

وقتی صحبت از هیکل مهران غفوریان به میان می آید طبیعی است که ذهن مردم معطوف موارد خاصی شود و برایشان عجیب باشد که چطوری مهران غفوریان با این وزن در کاراته و رشته های رزمی فعالیت می کند اما واقعا این طور می باشد مهران غفوریان در رشته های رزمی با برادرش فعال بوده است.

مهران غفوریان و همسرش

ازدواج مهران غفوریان

ازدواج مهران غفوریان در 13 دی ماه 1393 ازدواج کرد، او خبر نامزدی اش را در برنامه گلخانه همان سال رسانه ای کرد.

پیشنهادات ویژه

 • ناشناس ارسالی در

  ای ول

 • سما ارسالی در

  آقای غفوریان ما گفتیم شما عکس زنتون رو بی حجاب نمیزارید شما دیگه چرااااا یکم تعصب خوبه والاه

 • فرهاد، ارسالی در

  چرااینقدرسرتوزندگی مردم میکشین،چون فلانی هنرمنده توخونه اش باید باحجاب بگرده؟
  مگه همه چطورزندگی میکنن،اونام بخداعین ماهستن،همین،
  فلانی بی حجاب رو تختخوابش؟؟
  مگه کسی بالباس رسمی میخوابه؟؟؟؟؟
  بخدازشته اینقدرتونخ زندگی دیگران بودن،
  خیلی باعرضه باشیم زندگی خودمونو جمع کنیم،

 • فاطیما ارسالی در

  چه عشق بازی بنده خداکناره زنش هست ففط فضولی ودنباله حاشیه چه تیتره مسخره ای

 • افسون ارسالی در

  خیلی دوستون دارم الهی به پای هم پیرشید💚💚💚💚

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی