|

عشق بازی "روناک یونسی" با آقاشون بعد از کشف حجابش! +عکس

روناک یونسی بازیگر مهاجرت کرده ایرانی است که با انتشار عکس و متنی جالب اینستاگرامش را به روز رسانی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

روناک یونسی بازیگر معروف ایرانی است که چند سالی می شود از ایران به کانادا مهاجرت و کشف حجاب کرده است. او اکنون همراه با همسرش محسن میری «مدل معروف ایرانی» و دو فرزندش در کانادا زندگی می کنند.

به گزارش «شایانیوز» روناک یونسی در سال 91 با همسرش ازدواج کرد. این زوج تجربه همکاری در سریال «سقوط آزاد» را باهم دارند و همان هم باعث آشنایی این دو عزیز شد. روناک یونسی با فاصله سنی 5 سال از همسرش محسن میری بزرگتر است. وی در صفحه شخصی اینستاگرامش فعالیت نسبتا زیادی دارد و تصاویر دو نفره بسیاری همراه با همسرش منتشر می کند. خانم بازیگر به تازگی یکی از همین عکس های دو نفره شان را به اشتراک گذاشت و متنی جالب نوشت.

Untitled

یونسی در کپشن پستس نوشت:

این آقامونه، وقتی یه جا دوست نداره میبرمش قیافش اینجوری میشه ،

همش می خواهد عکسای منو خراب کنه

منم پست میکنم که بدونه من وقتی پست میزارم به قیافه خودم اول توجه میکنم البته آقامون دلبره هاااااااا

ronakyoonesi_1630645063

بیوگرافی روناک یونسی:

روناک یونسی دی ماهی است و در سال 1359 در تهران متولد شده ، او بازیگر سینما و تلویزیون میباشد. خانم یونسی دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد.

بیوگرافی محسن میری:

محسن میری متولد 20 آبان 1364 در تهران، مدل و بازیگر است. او یکی از قدیمترین کسانی است که در عرصه مدلینگ فعالیت داشته و دارد دعوت نامه های زیادی هم برای فعالیت در خارج از کشور به دستش رسیده اما همیشه گفته دوست دارد در کشور خودش کار کند.

این زوج دو پسر به نام های مهرسام و مهراز نیز دارند.

ronakyoonesi_1604973456

معنی اسم پسر روناک یونسی

مهرسام به معنی پسر خورشید است و بدلیل اینکه در مهر ماه بدنیا آمده تصمیم گرفته یک نام ایرانی زیبا که همان مهرسام باشه برایش انتخاب کنند خانوم یونسی در مورد سوالی که مهرسام دوست دارد بازیگر شود یا مدل میگوید :او یک مدل خیلی خوب میشود که بازیگراست.

ronakyoonesi_1573452268_1

 

 • الی ارسالی در

  روناک یونسی خیلی خوش تیپ و باکلاسه دوسش دارم.

 • ناشناس ارسالی در

  میلادحاتمیروکه گرفتن زنش هم باریکه قبل از ازدواج بامیلادوهنگام زندگی بامیلادومیکردوادامه داره خود فروشی یا همون تن فروشی این پدرش میلادبرادو باشه دلارچدلارچقدرزنودخترای مردمولخت میکردوهرجی مذخرفی بودونبودونثاراونامیکردحالاسرخودش اومد

 • ناشناس ارسالی در

  ظاهرا نویسنده متن خیلی شیفته زندگی این دوشده... تازه به دوران رسیده هایی که به فرهنگ و سرزمین خودشون پشت کردندو سفیر فرهنگ غرب شدندتابا بزک ورنگ و لعاب فخر فروشی به دیگران کیسه گشادشون رو پر دلار کنند و آدم های سست عنصر رو جذب خودشون کنند

 • طباییان، ارسالی در

  ای وطن فروشای بی غیرت

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه