|

روایت عجیب؛ دعوا و قمه کشی هلیا و مونا سر "دوست پسر" بود!

با وجود گذشت چند روز از جنجال هلیا در اصفهان، سوژه داغ و البته مبهم است.

لینک کوتاه کپی شد
3

با وجود گذشت چند روز از جنجال هلیا در اصفهان، سوژه داغ و البته مبهم است. این که دعوا بر سر چه بوده. جرا هلیا قمه کشیده. او کیست و چه شخصیت و سابقه‌ای دارد و سوالاتی از این دست.

برای پیدا کردن پاسخ با محمد یکی از حاضران کشمکش صحبت کردیم. او که از گذشته هلیا را می‌شناسد، به ما از خلقیات خاص هلیا و مشکلات خانوادگی او گفت. همچنین از پارتی‌هایی حکایت کرد که زمینه‌ساز آشنایی‌ها و البته اختلافات بین هلیا و مونا (دختر درگیر در تصاویر) بوده. نکاتی که البته از طرف برترین‌ها و به شکل مستقل قابل تایید نیست.

او همچنین از مصرف سیگار و دیگر عادت‌های هلیا گفت که ترجیح دادیم این بخش‌ها را حذف کنیم چرا که امکان راستی‌آزمایی آن وجود نداشت. با همه اینها مصاحبه نسبتا مفصل با محمد، می‌تواند نکات تازه و متفاوتی از ماجرا را برای شما در بر داشته باشد.

واکنش ها به دعوای هلیا

پس از انتشار گسترده این فیلم در فضای مجازی و بازبینی چندباره آن، کاربران شبکه‌های اجتماعی نکته‌هایی عجیب کشف کردند. اول اینکه یک دختر نوجوان چرا باید قمه همراه داشته باشد؟ دوم اینکه او چگونه بدون ترس از آسیب دیدن آن را زیر شلوار خود پنهان کرده است؟ نکته سوم بیرون زدن نوک قمه از زیر شلوار در میانه دعواست که می‌توانست به یک فاجعه جبران‌ناپذیر بینجامد.

هر چند با دیدن این فیلم تاسف‌بار هم باز برخی کاربران سر شوخی و خنده را باز کردند و گروهی از آنها بیش و پیش از آنکه نگران جان دختربچه‌ها باشند، نگرانی خود را برای سرنوشت کش موی یکی از آنها که روی زمین افتاده بود ابراز کردند. عده‌ای دیگر هم تاب‌آوری هلیا را ستودند که با وجود داشتن قمه از آن استفاده نکرده است.

2649497_308

2649498_511

2649499_532

2649500_677

2649501_188

2649502_190

2649503_546

 

  • ناشناس ارسالی در

    بیچاره خانواده و اطرافیان هلیا.البته اگه عابرو داشته باشند

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها