|

ماجرای رابطه عاشقانه مایا قربانی نوه گوگوش با آقای رپر

مایا با وارد شدن به دنیای خوش‌پوشی، بخت خود را در این‌سوی دنیای هنر آزمود.

لینک کوتاه کپی شد

مایا ۱۸ ساله، فرزند کامبیز قربانی، یاقوت رسولی و نوه فائقه آتشین، گوگوش، اکنون جای پای خودش را در صنعت مد و خوش‌پوشی سفت کرده است.

بعد از درخشش یارا شهیدی، به‌عنوان چهره دیور و گلشیفته فراهانی در کارتیه، مایا قربانی، نوه گوگوش، می‌تواند نام بعدی باشد که نگاه نشان‌های تجاری را به‌سوی خود جلب کند.

مایا قربانی کیست؟

دختربچه کوچکی که در موزیک ویدئوی باران خواننده پرطرفدار ایرانی، گوگوش، از پشت پنجره به ما لبخند می‌زد پایش به صحنه نمایش نشان‌های تجاری خوش‌پوشی بین‌المللی رسیده است.

مایا قربانی، در نمایش پاییز ۲۰۲۱ یکی از مدل‌های نشان تجاری برگزیده مارک جاکوبز بود.

mya-ghorbani-shayanews

مایا ۱۸ ساله، فرزند کامبیز قربانی، یاقوت رسولی و نوه فائقه آتشین، گوگوش، اکنون جای پای خودش را در صنعت مد و خوش‌پوشی سفت کرده است.

برادر مایا، دارا قربانی دوساله بود که مادربزرگشان، گوگوش، بعد از مدت‌ها دوری از صحنه صنعت سرگرمی توانست با خروج از ایران، فعالیت‌های هنری خود را از سر بگیرد و نوه‌هایش در این فضا رشد کردند. کامبیز قربانی که خود فرزند یک خواننده و یک تاجر دنیای سرگرمی بود هم الگویی برای مایا بود. مادرش، یاقوت رسولی نیز بازیگر و تهیه‌کننده فیلم کوتاه است.

مایا با وارد شدن به دنیای خوش‌پوشی، بخت خود را در این‌سوی دنیای هنر آزمود. او در میان نوجوانان ایرانی هم طرفدارانی دارد هرچند اخیراً با اظهارنظر درباره رپر ایرانی، کاردو، هواداران این هنرمند جنجالی را از خودش رنجاند. او درباره شایعه رابطه عشقی خودش با این خواننده در یک گفتگوی زنده در اینستاگرام گفت که این خواننده را نمی‌شناسد و هیچ ارتباطی با او ندارد.

مایا قربانی

رابطه مایا قربانی با آقای رپر

ارتباط مایا قربانی با دنیای موسیقی ایرانی در ایالات‌متحده محدود است. پدرش کامبیز نیز مدت‌هاست دیگر فعالیت هنری در این زمینه ندارد. مایا نیز برای آینده حرفه‌ای خود نگاهی به موزیک ایرانی ندارد؛ اما می‌توان امیدوار بود دوباره او را در موزیک ویدئوهای مادربزرگش ببینیم. هرچند مایا نشان داده که هدف خود را نه برای مخاطبین ایرانی بلکه با زاویه بسیار بازتری، در دنیای مد و خوش‌پوشی جهانی نشانه گرفته است.

 • منتظر ارسالی در

  بیچاره نوه ... که باید راه مادربزرگش را بره .

 • ناشناس ارسالی در

  چه دنیای عجیبی است شغل پدر بزرگ کاباره چی مادر بزرگ رقاص وپدر هم مثل اونها حالا نوه شد دنیای مد باید تبریگ گفت به این هنر مندان

 • ترنم ارسالی در

  مادربزرگش ک عجوبه و نابغه است ، فکر نکنم انگشت کوچیکه اون هم بشه ،

 • ناشناس ارسالی در


  باشه ما 😂

 • حامد ارسالی در

  مایا با کاردو دوست دختر پسرن فقط برای پنهان کاری میگن نمیشناسیم و..

 • Hamid ارسالی در

  ye matlab rajebe kaardo doost pesare maya benevisid rapper khoobiye

 • امیرعلی ارسالی در

  مطالب بیشتری درباره کاردو و دوستیش با مایا بذارید ببینیم ماجرا چی بوده من خیلی کاردو رو دوست دارم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه