|

ریحانه پارسا از پسرش رونمایی کرد + عکس

ریحانه پارسا یکی از بازیگران خوش آتیه سینما و تلویزیون ایران بود که به یکباره با مهاجرت به ترکیه به آینده هنری خود را در ایران نابود کرد.

لینک کوتاه کپی شد

ریحانه پارسا یکی از چهره های معروف تلویزیون ایران است که خیلی زود پله های ترقی را طی کرد اما به یکباره با مهاجرت به ترکیه به همه چیز پشت پا زد و آینده هنری خود را در ایران نابود کرد. پارسا بعد از مهاجرت اسیر سایت های قمار و شرط بندی شد و در منجلاب فساد فرو رفت. ریحانه پارسا عکسی در اینستاگرامش منتشر کرد  و نوشت: پسر

ازدواج و طلاق ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در اسفند 1398 با مهدی کوشکی ( متولد 1359 بازیگر) ازدواج کرد. از همان ابتدا ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی به دلیل اختلاف سنی و سبک اعلام آن در شبکه های اجتماعی و حواشی مربوط به آن بسیار خبرساز شد. چند ماه بعد از ازدواجشان همه عکس های دو نفره و عاشقانه شان از صفحه اینستاگرام هر دو بازیگر حذف شدند. و بعد از چند ساعت ریحانه پارسا ویدیویی در صفحه مجازی خود منتشر کرده و بدون این که واکنشی نسبت به این خبر داشته باشد با تشکر از مردم اعلام کرده که حالش خوب است. او همچنین در انتهای این ویدئو گفته: امیدوارم آقای کوشکی در هر کجا که هستند سلامت باشند. 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها