|

پیش بینی قیمت دوج کوین در ۲۰۲۱

قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال امروز پنجشنبه 16 اردیبهشت 1400

صرافی کوین بیس موفق شد مجوز عرضه اولیه سهام خود در بورس نیویورک را از کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا کسب کند

لینک کوتاه کپی شد

یک بار دیگر مجموع ارزش بازار ارزهای دیجیتالی به چیزی در حدود دو تریلیون دلار رسیده که این به معنای ارزش بازاری معادل ارزش بازار شرکت اپل به عنوان دومین شرکت بزرگ در جهان است. از زمانی که بانک های مرکزی در نقاط مختلف اعلام کردند پروژه های خود برای راه اندازی ارزهای دیجیتالی را تسریع می بخشند، مقبولیت و محبوبیت ارزهای دیجیتالی بین معامله گران و شهروندان عادی افزایش یافته است

در ادامه روند ورود شرکت های بزرگ به بازار ارزهای دیجیتالی، این بار نوبت به یکی از بزرگ ترین شرکت های چینی رسیده است. طبق اعلام مدیران شرکت میتو، این شرکت ۱۰۰ میلیون دلار در بیت کوین و اتریوم سرمایه گذاری خواهد کرد. این اقدام در راستای تنوع بخشی به دارایی های این شرکت در زمان همه گیری کرونا و کاهش آسیب پذیری به سبد دارایی های نقدی این شرکت انجام می شود.

پس از آن که صرافی کوین بیس موفق شد مجوز عرضه اولیه سهام خود در بورس نیویورک را از کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا کسب کند، حالا دیگر صرافی بزرگ ارزهای دیجیتالی به نام کراکن نیز اعلام کرده که در تدارک عرضه سهام خود در بورس برای سال ۲۰۲۲ میلیادی است. این صرافی اکنون چهارمین صرافی بزرگ دنیا محسوب می شود و بیش از ۶ میلیون مشتری دارد. جسی پاول- مدیرعامل این صرافی- پیشتر گفته بود بیت کوین پتانسیل رسیدن به یک میلیون دلار را دارد.

رمز ارزقیمت دلار قیمت ( تومان)
بیت کوین - Bitcoin BTC55،988.611,339,150,921
اتریوم - Ethereum ETH3،319.2379,320,272
تتر - Tether USDT1.0023,940
ریپل - Ripple XRP1.5637,181
پولکادات - Polkadot DOT39.00934,349
کاردانو - Cardano ADA1.3833,366
کوین بایننس BNB647.9715،686،225
لایت کوین - Litecoin LTC343.008,296,611
لینک چین - Chainlink LINK47.421،133،308
بیت کوین کش - Bitcoin Cash BCH1،201.28
28,963،702

پیش بینی قیمت دوج کوین در ۲۰۲۱

ارزش دوج کوین برای نخستین بار از نیم دلار عبور کرد و به این ترتیب برای نخستین بار به رده چهارم کوین مارکت کپ صعود کرد. این در حالی است که هیچ یک از فعالان این بازار چنین روزی را برای این ارز دیجیتال متصور نبودند.

به گزارش اقتصاد ۲۴ - براساس داده‌های کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال دوج کوین به طور چشمگیری در حال افزایش بوده و برای اولین بار از سال ۲۰۱۴ از رمزارز ریپل پیشی گرفته است.

براساس داده‌های کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال دوج کوین به طور چشمگیری در حال افزایش بوده و برای اولین بار از سال ۲۰۱۴ از رمزارز ریپل پیشی گرفته است. در آن زمان، هر دو از نظر ارزش پایینتر از ارز‌های دیجیتال Nxt، Dash و Peercoin بودند. 

دوج کوین از BMW فراتر می‌رود

در ساعت ۱۲:۳۱ بعد از ظهر به وقت چهانی، دوج کوین رکورد دیگری از قیمت بازار را ثبت کرد و ارزش بازار خود را به ۷۲ میلیارد دلار رساند. با نگاهی واقع بینانه به موارد اخیر، می‌بینیم که ارز رمزنگاری شده دوج کوین در ابتدا به شوخی یک نسخه از بیت کوین را ساخته و شروع بع کار کرده است، اما اکنون این ارز رمزپایه از گروه بانکی سانتادر، صرافی اینترکانتیننتال اکسچنج و BMW است هم بزرگتر است.

در زمان نوشتن این مقاله، دوج کوین برای اولین بار در کوین مارکت کپ به رده چهارم دست یافت.

در سال ۲۰۲۰، دوج کوین تقریبا ۱۶۰۰۰ درصد افزایش یافته است و سود حاصل از این ارز رمزپایه بیشتر از سود سایر ارز‌های رمزپایه مانند بایننس کوسن شده است. دوج کوین با رشد ۳۵ درصدی، بهترین کوین در میان ۱۰۰ ارز رمزپایه برتر ۲۴ ساعت گذشته است.

نوسانات شدید ارز‌های دیجیتالی کماکان ادامه دارد و همین مساله باعث از زیان دیدن بخش قابل توجهی از معامله گران تازه کار شده است. ارز دوج کوین که یکی از پرنوسان‌ترین ارز‌های بازار محسوب می‌شود با عبور از ۰.۵ دلار و ثبت رکورد تاریخی جدید، به چهارمین ارز دیجیتالی بزرگ جهان تبدیل شد. جامعه معامله گران دوج کوین که به ارتش دوج کوین معروف هستند امیدوارند تا با عبور قیمت این ارز یک دلار، این ارز را وارد فاز جدیدی کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها