|

حمله احمدی‌نژاد به حدادعادل: قبل از انقلاب دستبوس فرح بودی!

محمود احمدی‌نژاد در گفتگویی ویدئویی نسبت به اظهارات اخیر حدادعادل واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از اظهارات حدادعادل درباره احمدی‌نژاد برای انتخابات سال 1400، وی در گفتگویی ویدئویی نسبت به او واکنش نشان داد.

احمدی‌نژاد درباره اظهارات حدادعادل گفته است: اظهارات آقای حداد، سخن دشمن بود!

وی در این ویدئو که سایت خودش آن را منتشر کرده، گقته: چگونه می‌توان انتظار داشت با نقش آفرینی کسانی که قبل از انقلاب دست فرح پهلوی را می‌بوسیدند و سپس تغییر چهره داده و سوپر حزب اللهی شدند، اوضاع کشور درست شود، وضع مردم سامان پیدا کند و حرکت انقلاب در مسیر صحیح جلو برود؟

حدادعادل روز جمعه در جمع خبرنگاران و در پاسخ به حضور احمدی نژاد در انتخابات گفته بود:

آمدن احمدی نژاد را اصلا به عنوان شوک انتخابات در نظر نگیرید؛ یعنی تکلیف روشن است. وی افزود: زیاد تحت تاثیر موضع گیری و فضای مجازی و حرف زدن‌ها نباشید. حداد درخصوص تایید صلاحیت احمدی نژاد تاکید کرد: چنین اتفاقی نخواهد افتاد، دفعه‌ قبل هم نیافتاد، حالا که ۴ سال هم گذشته و بدتر هم شده است.

تحرکات اخیر احمدی‌نژاد برای انتخابات سال آینده و همزمان حضور وزرای کابینه او برای انتخابات 1400، در کنار جنجال روز 22 بهمن در میدان نارمک، نشانه‌هایی است از عزم جدی او برای بازگشت به قدرت. اگرچه بسیاری از کارشناسان معتقدند احمدی‌نژاد رد صلاحیت می‌شود و بازی او بیشتر با مهره چینی برای انتخابات ریاست جمهوری پیش می‌رود.

ادعای گرو کشی حدادعادل از همسر دکتر فاطمی

این آقا یادش نرود که با همسر محترم شهید دکتر فاطمی ملاقات کرد و سعی در جلب نظر ایشان برای مخالفت با دولت دهم و همراهی با خودشان را داشت اما آن خانم مخالفت کرد و درخواست ایشان را نپذیرفت و وقتی که عکس دست ‌بوسی فرح را نشان داد، مامورین امنیتی شبانه به محل اقامت خانم فاطمی ریختند و کامپیوتر حاوی آن عکس را با خودشان بردند. بعداً هم او را هم دستگیر کردند و پس از 26 شبانه روز حبس، او را تحت الحفظ به پای هواپیما آوردند و از کشور اخراج کردند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها