|

امروز وقت عقب نشینی دلار است؟

شایعه های بنزینی کار دست دلار می دهد؟

برخی می‌گویند شماری از معامله‌گران بزرگ بازار ارز سعی دارند با شایعه‌های بنزینی قیمت دلار را در آستانه عبور از مرز ۵۲ هزار تومان قرار دهند.

لینک کوتاه کپی شد

نوسان قیمت دلار محدود باقی مانده است و معامله‌گران بازار ارز با احتیاط زیادی رفتار می‌کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از اکوایران، با این حال، برخی فعالان باور دارند که شماری از معامله‌گران بزرگ سعی دارند با شایعه‌های بنزینی، اسکناس آمریکایی را در آستانه عبور از مرز ۵۲ هزار تومان در بازار غیررسمی قرار دهند.

به عنوان مثال، برخی از بازیگران بازار ارز در روز دوشنبه عنوان می‌کردند که احتمال دارد از هفته آتی، قیمت بنزین به بالای ۱۱ هزار تومان برود. آن‌ها سعی می‌کردند با برجسته‌کردن چنین موضوعی، انتظارات تورمی معامله‌گران ارزی را بالاتر ببرند.

با وجود جوسازی‌های مختلف، بیشتر تحلیلگران باور دارند تا زمانی که قیمت دلار زیر کانال ۵۲ هزار تومان قرار دارد، نوسان معنادار افزایشی برای دلار رخ نخواهد داد.

در کنار این، دلار برای ثبت رشدهای معنادار حداقل نیاز دارد که نرخ حواله درهم امارات بالای محدود ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان تثبیت شود. بدون رشد معنادار درهم، افزایش دلار از پشتوانه قوی برخوردار نخواهد بود.

دلار دیروز رشد محدودی را تجربه کرد ولی اگر قرار باشد روال این ارز پس از تعطیلات فروردین تکرار شود، امروز وقت عقب‌نشینی از نزدیک مرز ۵۲ هزار تومانی است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی