|

عرضه (فیدلیتی) از ابتدای تیرماه

پس از دیگنیتی گروه خودروسازی بهمن موتور سعی دارد تا از ابتدای تیرماه عرضه فیدلیتی را آغاز کند.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از اقتصادنیوز، محمد ضرابیان مدیرعامل بهمن موتور در این نشست خبری در خصوص عرضه فیدلیتی خودرو جدید این شرکت بابیان اینکه گروه بهمن سرمایه‌گذاری عظیمی برای تولید این خودرو کرده است گفت: در قوای محرکه سرمایه‌گذاری بالایی کرده‌ایم که بر اساس برنامه‌ریزی‌ها از طریق شرکت‌های زیرمجموعه تولید قوای محرکه را نیز آغاز خواهیم کردیم.

محمد ضرابیان میزان تولید فیدلیتی در سال اول را ۹۲۰۰ دستگاه عنوان کرد و افزود: در آینده تولید این خودرو به ۲۰ هزار دستگاه در سال خواهد رسید.

امیر میرمنصف رییس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن زمان فروش این خودرو هفته اول تیر ماه عنوان کرد.

او همچنین در بخش دیگری نیز قیمت فیدلیتی را پایین تر دیگنیتی عنوان کرد و افزود: قیمت این خودرو به عنوان یک محصول استراتژیک قیمت زیر ۷۰۰ میلیون تومان عرضه خواهد بود.

به گفته میر منصف این خودرو در دو مدل ۵ و ۷ صندلی عرضه خواهد شد.

میر منصف در ارتباط با خدمات پس از فروش این خودرو نیز گفت: هم‌زمان با انتخاب این خودرو برنامه‌ریزی برای تأمین قطعات فیدلیتی همانند دیگنیتی انجام‌شده و شبکه این شرکت همزمان با عرضه فیدلیتی آماده خدمت‌رسانی به خریداران است.

مشخصات فنی فیدلیتی

 فیدلتی پیشرانه ۴ سیلندر و ۱.۵ لیتری توربو شارژر دار مجهز است که قادر به تولید ۱۵۵ اسب بخار قدرت و حداکثر ۲۳۰ نیوتن‌متر گشتاور است و با یک گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته دوکلاچه جفت‌وجور می‌شود.

البته این پیشرانه همان پیشرانه‌ای است که در حال حاضر بر روی دو محصول کراس‌اوور مدیران خودرو یعنی ام وی ام ایکس ۵۵ و چری تیگو ۷ نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد اما خروجی قدرت و گشتاور آن در این دو خودرو معادل ۱۴۷ اسب بخار و ۲۱۰ نیوتن‌متر است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها