|

قسمت پنجم سریال مردم معمولی

قتل خونین در مرکز تناسب طلایی

همه ی اهالی مرکز به ظن همکاری با باربارا در قتل پروانه کلهر بازجویی می شوند؛ در خلال بازجویی راز های خانوادگی زیادی برملا می شود...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- پنجمین قسمت از سریال مردم معمولی به تهیه کنندگی و کارگردانی رامبد جوان، شنبه هشتم خرداد به صورت اختصاصی در سایت فیلمیو منتشر شد. قتل پروانه کلهر بعد از این که منجر به دستگیری باربارا می شود پای پلیس را به مرکز تناسب طلایی باز می کند. همه اعضای مرکز بازجویی می شوند چیز های مختلفی برملا می شود. از اختلاف شیرین با همسر سابقش بر سر حضانت پسرش تا تحت درمان روانی بودن الناز و رابطه اخی با آوا.

در نهایت معمای کشته شدن پروانه کلهر به ضرر باربارا پیش می رود تا این که ایرج وارد می شود و به قتل اعتراف می کند! مردم معمولی با ریتمی بهتر و با شوخی هایی بیشتر پی گیری می شود. اگرچه این شوخی همگی دست اول و خنده دار نیستند اما سریال را از بلاتکلیفی گذشته نجات داده اند. البته هنوز هم ضعف دیالوگ نویسی در برخی قسمت ها دیده می شود. مثل بخشی از بازجویی باربارا ‌که گفت و گوی باربارا و بازجو گاها به سمت بداهه هایی پیش پا افتاده میل می کند.

ضعف شخصیت پردازی قسمت های اولیه نیز کم کم در حال بهبود پیدا کردن است. در قسمت پنجم به وضوح در برخورد بردیا با پروانه کلهر جنبه ای تازه به شخصیتش اضافه شد که در قسمت های قبلی دیده نمی شد. رابطه اخی و آوا، زندگی خصوصی شیرین و الناز و... هم همگی دستخوش تغییراتی شدند که جملگی در شخصیت پردازی شان تاثیر مستقیم می گذارد.

مردم معمولی راضی کننده تر از قبل اما هنوز با فاصله زیاد تا ایده آل سریالی کمدی با چنین کست و در چنین حدی ظاهر شده است. حال باید دید که تیم نویسندگان این سریال با رویکرد های جدیدی که در سریال به وجود آمده است، مردم معمولی را به چه سمت و سویی می برند...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها