|

قسمت دهم سریال خوب، بد، جلف: رادیو اکتیو

ابتلای ارتش سری به جادوی سینما

ارتش سری که بعد از کش و قوس های فراوان به محموله ی کیک زرد رسیده است به سمت قشم حرکت می کند.

لینک کوتاه کپی شد

دهمین قسمت از سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو به تهیه کنندگی و کارگردانی محسن چگینی، جمعه سیزدهم فروردین به صورت اختصاصی در سایت فیلمیو منتشر شد.

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت دهم خوب، بد، جلف اینجا کلیک کنید

ارتش سری که بعد از کش و قوس های فراوان به محموله ی کیک زرد رسیده است به سمت قشم حرکت می کند تا بتواند از راه دریا و با کشتی محموله را از کشور خارج کند و ماموریتش در ایران را به پایان برساند.

فربد اما هر شب و هر لحظه ای که وقتی اضافی دارد فیلم می بیند. بهترین فیلم های تاریخ سینما از پدرخوانده تا خوب، بد، زشت. او اگرچه از حضور مسئولان ارشاد در صحنه ی فیلمبرداری عصبی است اما از تحسین های آن ها نیز لذت می برد و رفته رفته روی کارش حساس می شود و با الگو برداری از شاهکار های تاریخ سینما تلاش می کند فیلمش را پربار تر کند و واقعا به جشنواره ی فیلم فجر برساند.

در قسمت دهم مشخص می شود که آنا هم حضوری سرسری در این داستان ندارد. او جاسوسی دو جانبه است که جزئیات سفرشان را به جایی گزارش می کند. اتفاقا در طول قسمت های گذشته از ابتدای سریال، شخصیت پردازی آنا بیشترین خلل را داشت و به شکلی بلاتکلیف در میان سکانس ها تاب می خورد. اما حالا و با جاسوس بازی هایش در قسمت دهم شاید وقت آن رسیده باشد که او نیز خودی نشان دهد.

شخصیت شکوری هم از شخصیت های بامزه ای است که در خوب، بد، جلف به زیبایی ساخته شده است. این که او با بدشانسی هایش در پی پیدا کردن روابط میان حسام، گروه فیلمبرداری و سایرین است ک احتمالا معما را حل خواهد کرد نیز می تواند جالب باشد.

خوب، بد، جلف کمی آرام تر از قبل و با اتفاقات خنده دار کمتر پیش می رود. اگرچه شخصیت ها همگی جالب و جذاب و بامزه طراحی شده اند اما تعداد موقعیت های کمدی در سریال به شدت کاهش پیدا کرده اند. اسیر شدن فربد به جادوی سینما و حضور احمقانه ی مسئولان ارشاد در فیلم و تلاش های خانم بشارتی برای این که هر طور که می شود فیلم دیده شود و بودجه بگیرد بسیار جالب از آب در آمده اند اما شوخی ها و تکه کلام های سام و پژمان دیگر کمی از رونق افتاده اند و در قسمت های آینده نیاز به اتفاقی تازه به شدت حس می شود...

دیدگاه تان را بنویسید