|

همرفیق قسمت هفدهم

دیدار با خالق مغز های کوچک زنگ زده

قسمت هفدهم برنامه ی همرفیق با اجرا و کارگردانی شهاب حسینی و تهیه کنندگی حسن خدادادی پنجشنبه دوازدهم فروردین به صورت اختصاصی در سایت نماوا…

لینک کوتاه کپی شد

مهمان این هفته ی برنامه ی همرفیق هومن سیدی بازیگر، نویسنده و کارگردان محبوب سینمای ایران است. سیدی سابقه ی ساخت فیلم های سینمایی آفریقا، سیزده، اعترافات ذهن خطرناک من، خشم و هیاهو و مغز های کوچک زنگ زده را دارد و نویسندگی و کارگردانی سریال قورباغه را نیز که پخشش هفته ی گذشته در نماوا به پایان رسید را نیز به عهده داشته است. 

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت هفدهم همرفیق اینجا کلیک کنید

آشنایی شهاب حسینی و هومن سیدی نیز به فیلم آفریقا بر می گردد که در جایی از گفت و گو هومن سیدی حضور حسینی را لطف او به خودش دانست و عنوان کرد که دستمزد شهاب حسینی می توانست به اندازه ی دو فیلم در حد آفریقا باشد اما شهاب حسینی با بزرگواری کنار گروه حاضر شده است.

 برنامه طبق معمول با سلام و احوال پرسی شهاب حسینی شروع می شود. شروعی که با قسمت های پیشین این برنامه متفاوت است. شهاب حسینی که در قسمت های دیگر هم علاقه اش به خوانندگی را نشان داده بود در ابتدای این برنامه نیز شعر ابتدایی همیشگی را به آواز و با موسیقی گروه بمرانی به آواز خواند.

هومن سیدی با چهره ای متفاوت از آن چه در سریال هایی که می سازد یا بازی می کند ظاهر می شود. مردی آرام و در آستانه ی چهل سالگی که به دنبال صلح با خودش و اطرافش و دنیا است. او که در نقش جوانان پر شر و شور چهره ای محبوب است و یا در فیلم ها و سریالی که ساخته است با خشونت موجود در آثارش شناخته می شود، چهره ای آرام و متین دارد.

شهاب حسینی اما همچنان میزبان بدی برای یک تاک شو با موضوع رفاقت است. او وقت نا شناسی خاصی در به هم زدن لحظه های جدی با جوک ها و شوخی های بی مزه و اصرار به جدیت در لحظه هایی که خسته کننده شده اند دارد.

در این میان آمادگی سیدی برای زدن حرف هایی که پیش تر برای گفتنشان خودش را آماده شده است و حضور جذابش ریتم برنامه را حفظ می کند. اما کماکان برنامه طولانی و مفصل و بی بار است. جای زیادی برای رفاقت و خاطره و سرگرمی باز نمی شود و کماکان مجری برنامه در خیال این است که با برنامه اش در حال فرهنگ سازی و ادای دین به فرهنگ و مردم است.

دومین مهمان برنامه و همراه و رفیق هومن سیدی، نوید پور فرج است. نام نوید پورفرج برای اولین بار بعد از بازی اش در فیلم مغز های کوچک زنگ زده مطرح شد. او که از شاگردان بازیگری خود هومن سیدی است رفاقت را نیز از سر کلاس با سیدی آغاز کرده است.

رابطه ی استاد و شاگردی ای که منجر به رفاقت و همکاری شده است میان هومن سیدی و نوید پور فرج از زیبایی ها و نکات جالب توجه قسمت هفدهم همرفیق است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها