|

زیبا ترین گل های رونده

اگه میخوای خونَت رویایی ترین حالت ممکن باشه این گل های رونده رو دریاب؛ ورودی بهشت میشه

Climbing plants

اگه دوست داری که خونت صفر تا صدش مثل خون های توی مجله ها دلبر و خارق العاده باشه باید از دم در ورودی شروع کنی بری تا اتاق خواب.

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- در یک خانه زیبا و دوست داشتنی تک تک جزئیات موجود در آن مهم است از ورودی ساختمان گرفته تا پستو های آن باید تک به تک با فکر و دقت دکور شوند و شاید بسیاری از افراد را ببینید که جز به آشپزخانه و سالن نشیمن به فضای دیگری در خانه خود اهمیت نمی دهند اما واقعیت این است که پیش از همه این ها آنچه که حائز اهمیت می باشد ورودی ساختمان است. ورودی ساختمان همان طور که از نامش مشخص است اولین فضایی است که فرد با آن مواجه میشود و طبیعتا اولین حسی که از یک خانه دریافت می کند به ورودی آن مربوط می شود به همین خاطر هم خیلی اهمیت دارد که شما ورودی ای زیبا و دلنشین داشته باشید.

زیباترین گل های رونده

در خانه های آپارتمانی معمولا هر شخص صرفا به ورودی واحد خود توجه می کند و به دنبال راهی برای زیبا تر دکور کردن آن فضا می باشد اما در خانه های ویلایی معمولا یک بخش بسیار مهم دیگری که نباید از قلم انداخت حیاط می باشد. داشتن یک حیاط زیبا که از گل و گیاه پر باشد جدای از جذابیت بصری می تواند به طرز شگفت آوری باعث تقویت روحیه و بهبود خلق و خو شود. گیاهان می توانند حس نشاط و سرزندگی را به جان آدمی تزریق کنند.

زیباترین گل های رونده

یکی از جذاب ترین و دلنشین ترین راه ها برای زیبا تر کردن ورودی خانه و حیاط استفاده از گل های رونده است که با دیوار ها را می پوشانند و پیش از ورود به خانه دقیقا در جلوی درب ورودی چنان عطری به شما هدیه میدهند که حالتان را حسابی خوش میکند. قطع به یقین با پیچ امین الدوله آشنا هستید، گیاهی که پیش از این همه آپارتمان نشینی بر روی دیوار های اکثر خانه ها دیده میشد اما این روز ها کمتر می توانیم عطر بی نظیر آن را استشمام کنیم.

زیباترین گل های رونده

به گزارش شایانیوز، پیچ امین دوله یکی از زیبا ترین گیاهان رونده است که می توان برای حیاط و ورودی خانه از آن استفاده نمود اما جدای از آن گیاهان فوق العاده زیبا و دوست داشتین دیگری نیز وجود دارند که می توانند عطری بی نظیر و جلوه ای بهشتی به خانه شما ببخشند. در ادامه ما تنها پنج نمونه از دوست داشتنی ترین گیاهان رونده را به شما معرفی می کنیم که علاوه بر زیبایی نگهداری از آن ها نیز بسیار آسان می باشد.

زیباترین گل های رونده

1.گیاه پیچ گلیسین

زیباترین گل های رونده

2.گیاه آبشار طلایی

زیباترین گل های رونده

3.گیاه یاس زرد

زیباترین گل های رونده

4.گیاه نیلوفر پیچ

زیباترین گل های رونده

5.گیاه پاپیتال

شما کاربران شایانیوز کدام یک از این گیاهان زیبا را برای ورودی خانه خود می پسندید و از دیدن کدام یک از آن ها بیشتر به وجد می آیید؟ نظرات و پیشنهادات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست دارید یاد بگیرید که چجوری خونه تون رو خوشگل بچینید صفحه چیدمان خونه ما رو دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی