|

انواع استایل زمستونی با ویوا مگنتا

میدونی رنگ امسال چه رنگیه؟ جذاب ترین استایل های زمستونی 2023 با قرمز پرشین

استایل زمستونی قرمز پرشین

مرجع جهانی پنتون، رنگ سال ۲۰۲۳ را به صورت رسمیViva Magenta معرفی کرد. قرمز پرشین در مجموعه رنگ پنتون رنگی برگرفته از خاک قرمز خلیج فارس است.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- پنتون نام شرکتی است که منبع معتبر و مشهور جهانی در زمینه رنگ است، بیش از ۴۰ سال است که پنتون با محصولات، خدمات و تکنولوژی خود الهام بخش متخصصین طراحی در شناسایی رنگ‌ ها و ایجاد خلاقیت است و از سال ۲۰۰۰ به عنوان تعیین‌ کننده غیررسمی رنگ سال، شهرت جهانی دارد. این مجموعه رنگ سال ۲۰۲۳ را به صورت رسمی ویوا مگنتا معرفی کرد. قرمز پرشین در مجموعه رنگ پنتون رنگی برگرفته از خاک قرمز خلیج فارس است. جالب است که بدانید قرمز پرشین یک رنگ زیبا و ترکیبی از رنگ سرخابی و قرمز است و یکی از جذاب ترین رنگ های چرخه رنگ می باشد. شما برای ترند پوش بودن در زمستان امسال فقط کافی است یک کاپشن، یا پالتو قرمز پرشین به تن کنید و برای آیتم های مکمل با ظرافت زیادی تصمیم بگیرید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با انواع استایل زمستونی رنگ قرمز پرشین آشنا شوید. 

با توجه به نزدیک شدن به کریسمس و شروع سال نو میلادی یکی از رنگ های پیشنهادی برای استایل کریسمس و زمستانی شما می تواند رنگ قرمز پرشین باشد. شما می توانید در بخش های مختلف استایل خود یا حتی آرایش صورت و ناخن از این رنگ زیبا استفاده کنید.

استایل زمستونی قرمز پرشین

استایل زمستونی قرمز پرشین

پالتو کتی قرمز پرشین؛ رنگ سال را کلاسیک بپوشید!

یکی از مدل های محبوب پالتو در بین خانم ها که هرگز دمده نمی شود و همیشه در بین ترندهای زمستانی می درخشد پالتو کتی و کلاسیک زنانه است. شما می توانید در زمستان امسال یکی از این پالتوها را با رنگ قرمز پرشین خریداری کنید و از استایل زیبا و امروزی خود لذت کافی را ببرید. اگر برایتان سوال است که این پالتوی زیبا را با چه آیتم هایی ست کنید تا جذاب به نظر برسید باید بگوییم استفاده از آیتم های مشکی در کنار این رنگ یکی از بهترین گزینه ها برای استایل کلاسیک است. دقت داشته باشید که در استایل کلاسیک در انتخاب رنگ کمی محتاطانه باید تصمیم گیری کنید.

استایل زمستونی قرمز پرشین

استایل زمستونی قرمز پرشین

کاپشن قرمز پرشین؛ رنگ سال را کژوال و اسپرت بپوشید

اگر جزو افرادی هستید که اهل استایل و سبک های کلاسیک نیستند و از پوشیدن لباس های رسمی کلافه می شوند، بهترین گزینه برای شما استفاده از کاپشن و یا انواع بادگیر است. شما برای داشتن یک استایل امروزی و راحت می تواند یک کاپشن قرمز پرشین به تن کنید و برای آیتم های مکمل از لگ های چرمی، شلوار اسکینی، کتونی سفید یا بوت های مشکی بندی استفاده کنید. جالب است که بدانید در استایل های کژوال و روزمره دست شما در ست کردن رنگ ها بیشتر باز است، در نتیجه در این استایل می توانید از رنگ آبی یا سرمه ای به عنوان رنگ مکمل استفاده کنید.

استایل زمستونی قرمز پرشین

استایل زمستونی قرمز پرشین

در استایل زمستانی خود از اکسسوری های قرمز پرشین استفاده کنید

اکسسوری یکی از تزئینات و جزئیات زیبا و زینت بخش استایل شما است در نتیجه هرگز استفاده از این آیتم مهم و مکمل را فراموش نکنید. شما هر چقدر هم که لباس های مناسبی را با یکدیگر ست کنید و یا هزینه های بالایی را برای خرید لباس های لوکس بپردازید ولی از اکسسوری در استایل خود استفاده نکنید استایلی خام و ناقص خواهید داشت. در نتیجه در هر دو ست پیشنهادی بالا بهتر است کلاه، کفش یا بوت، کیف و یا از شال و مینی اسکارف های قرمز پرشین استفاده کنید تا زیبایی استایل خود را چندین برابر به نمایش بگذارید.

استایل زمستونی قرمز پرشین

استایل زمستونی قرمز پرشین

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی