|

خودت رو بشناس!

تست هوش تصویری؛ بگو تو تصویر چند تا اشتباه وجود داره تا آیکیوی بالات معلوم شه

فکر می کنید چقدر باهوش هستید و چقدر سریع می تونید به یک سوال نسبتا ساده پاسخ بدید؟ این تست رو انجام بدید و خودتون رو به چالش بکشید.

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- تا حالا شده دلتون بخواد کمی خودتون رو به چالش بکشید و یکم دقت و البته هوشتون رو ارزیابی کنید؟ یکی از ساده ترین و بامزه ترین کارهایی که می تونید انجام بدید اینه که برید سراغ تست های هوش تصویری. این قبیل از تست ها سبک های مختلفی دارند که یکی از جذاب ترین اون ها پیدا کردن اشتباهات عجیب و غریب در تصاویر است. اشتباه نکنید انجام دادن این تست ها اونقدر هم که فکر می کنید آسون نیست چون ما آدم ها عادت داریم تا چیز هایی رو که خیلی جلوی چشممون هستند از نظر بگذرونیم و بهشون توجه نکنیم به همین خاطر هم گرچه گاها پاسخ بسیار ساده است اما ما برای جواب دادن به تست ها با چالش رو به رو می شیم.

به گزارش شایانیوز، اگر دوست دارید که یکی از این تست های جذاب و سرگرم کننده رو امتحان کنید پس به تصویر زیر خوب نگاه کنید و بهمون بگید که چند تا غلظ در تصویر وجود داره و اون ها چی هستند.

تست هوش تصویری

پاسخ

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

بله همون طور که مشاهده کردید موس خانومی که در حال کار است به کیبورد او وصل نیست. از طرف دیگر مردی که ایستاده است بلوز و شلوارش را بر عکس پوشیده است و مارک لباس هایش معلوم ایست. اشتباه دیگر مربوط به شخص سومی است که در تصویر نشسته است، یکی از پاهای او به شکل پای اردک می باشد.

پاسخ تست هوش تصویری

آیا شما کاربران شایانیوز موفق شدید تا پاسخ صحیحی به این سوال بدید؟ پیدا کردن تمامی اشتباهات چقدر زمان برد؟ پاسخ خودتون رو به همراه نظرات و پیشنهاداتتون با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست داری هم تفریح کنی هم یکم خودت رو بشناسی صفحه تست و خودشناسی ما رو دنبال کن.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • ناشناس ارسالی در

    الان یعنی مثلاً خیلی سخت بود !!!!!!!

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی