|

مانتو برای افراد قد کوتاه

صفر تا صد استایل برای افراد قد کوتاه؛ ترفندهای خرید مانتو رو یاد بگیر

مانتو و قد کوتاه

این روزها با ترفندهای فراوان در دنیای مد داشتن قد کوتاه یک معضل حل نشدنی نیست، پس یادگیری این ترفندها برای همه افراد مخصوصا خانم ها لازم است

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- هر کدام از افراد دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصربفردی در استایل خود هستند و یکی از نکاتی که هنگام خرید یا انتخاب لباس هایشان باید در نظر بگیرند همین خصوصیات است. مانتو یکی از اصلی ترین بخش های استایل خانم ها را تشکیل می دهد، به همین خاطر انتخاب آن همیشه یکی از چالش برانگیزترین موارد در زندگی آنها است. امروزه در دنیای مد و فشن طراحان هنگام طراحی به تمام نکاتی که مربوط به فرم اندام و  قد افراد است دقت می کنند، در نتیجه برای تمامی این افراد پوشاک متنوعی طراحی و تولید می شود پس فقط کافیست بدانید چه نوع لباسی مناسب قد شما است. اگر جزو افراد قد کوتاه هستید و معمولا برای انتخاب لباس هایتان دچار مشکل می شوید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

پوشیدن مانتو مناسب تاثیر بسیار زیادی در جذابیت فرم اندام و استایل هر فرد داشته و علاوه بر آن درخشش و زیبایی ظاهری را نیز با خود به همراه دارد. افراد قد کوتاه بهتر است هنگام خرید مانتو به یک سری باید و نباید ها توجه کنند ما در این قسمت بخشی از این قوانین و یا ترفندها رو به شما آموزش می دهیم.

مانتو-ساده-تک رنگ

مانتو برای افراد قد کوتاه؛ قد بلند به نظر بیا

ما می‌خواهیم همیشه ظاهر جذابی داشته باشیم و لباس هایی بپوشیم که ما را به بهترین حالت نشان دهد. اگر قد کوتاهی دارید، نگران ساخت استایل خود نباشید با یادگیری چند نکته ساده می توانید همیشه قد بلند به نظر بیایید. مانتو یکی از انواع پوشاک است که ارتباط مستقیمی با قد افراد دارد در نتیجه خانم هایی که دارای قد کوتاه هستند به نکات زیر برای انتخاب مانتو دقت کنند.

  • یکی از مهم ترین ترفندها برای قد بلند دیده شدن استفاده از مانتوهای بلند است زیرا این نوع مانتوها شمار را کشیده تر نشان می دهند.
  • نکته و ترفند دیگر استفاده از مانتوهای کمربند دار است، مخصوصا وقتی کمربند بالاتر یا زیر سینه بسته شود. این نوع مانتوها پاهای شمارا کشیده تر نشان می دهند.

مانتو-کمردار

  • یکی از روش‌های ساده برای بلندتر به نظر رسیدن شما استفاده از یک رنگ است، در نتیجه سعی کنید مانتوهایتان را بصورت تک رنگ و بدون پترن انتخاب کنید. لازم به ذکر است که رنگ های تیره شمارا کشیده تر نشان می دهند پس سعی کنید از رنگ های تیره بیشتر استفاده کنید.
  • به خاطر داشته باشید که مانتوهای بلند و اورسایز برای شما گزینه مناسبی نیستند پس سعی کنید تا حد ممکن از مانتوهای جذب و قد بلند استفاده کنید.

شلوار مناسب برای قد کوتاه ها

شلوار هم مانند مانتو در کشیده دیده شدن قد پاهای شما نقش بسزایی دارد در نتیجه اگر قد کوتاهی دارید از شلوارهای راسته، دمپا گشاد و فاق بلند استفاده کنید. این نکته را فراموش نکنید که قد شلوارهای انتخابی معمولا بهتر است تا مچ پا باشند در غیر این صورت پاهای شما را کوتاه نشان می دهند.

شلوار-جین-برای-قدکوتاه ها

استایل پاییزه و زمستانی برای افراد قد کوتاه

در فصل زمستان که تنوع پالتوها٬ کت‌ ها و کاپشن‌ ها بسیار بالا می‌رود کت های خز کوتاه انتخاب‌ های معقول و جذابی هستند که به راحتی می توانند جایگزین کاپشن های بادی و پف دار هستند. اگر قد کوتاهی دارید هرگز از این نوع کاپشن ها استفاده نکنید. به عنوان نکته پایانی یکی از ترفندهایی که باید در انتخاب لباس های زمستانی رعایت شود انتخاب لباس با سایز مناسب است وگرنه ممکن است مانند پرنده ای به نظر برسید که از سرما بدن خود را باد کرده است.

پالتو-برای-قدکوتاه ها

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی