|

یالا دست به لاک شو که فصل عاشقی نزدیکه؛ کلی رنگ ناز و ناب واسه یه پاییز ژینگول!

اینجا قراره انتخاب رنگ لاک مناسب فصل پاییز رو یاد بگیرین که استایلی بی نظیر و باورنکردنی براتون میسازه و یه کاری میکنه همه تو کفتون بمونن.

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- تا به اینجا ترفندای زیبایی بسیاری برای داشتن یک ظاهر بی نظیر و چشم گیر یاد گرفتین که شامل نکات آرایشی همچون نحوه به کارگیری کانسیلر و ست کردن استایلای جذاب بود. اما از اونجایی که فصل پاییز آروم آروم داره از راه میرسه باید دست به کار شید و با کلی رنگای شیک و پیک و خوشگل که میتونه یه ظاهر متفاوت و لوکس براتون بسازه به استقبال این فصل برین.

البته باید تو این زمینه حسابی حواستون رو جمع کنین که از رنگای درست و متناسب با فصلی که پیش رو داریم برای ناخن هاتون انتخاب کنین تا مبادا خوش پوشی و استایل بی نظیرتون رو تحت تاثیر قرار بده. به همین دلیل هم قصد داریم در این مقاله به بیان بهترین و محبوب ترین رنگ لاک های مناسب فصل پاییز بپردازیم. با ما همراه باشید:

1. ترکیب رنگ لاک نارنجی و مسی

یکی از رنگ هایی که برای پاییز خیییلی مناسبه و خاص بودنش فقط بابِ همین فصله، بی تردید رنگ نارنجی- مسی است. البته بعضی از دختر خانومای جوون که دوست دارن حسابی تو چشم باشن، رنگ نارنجی رو به تنهایی برای ناخن و ست کردن با استایلشون انتخاب میکنن که بسیار زیبا و خاص هم هست. اما اگر دوست دارین یه رنگ متفاوت و شیک رو روی ناخن هاتون داشته باشین، از انتخاب رنگ نارنجی و مسی که به صورت ترکیبی از رنگ کدو و زردآلو به دست اومده، غافل نشین.

q

2. رنگ لاک شنی خنثی

اگه دوست دارین در محیط کاریتون از لاک استفاده کنین و همچنین رنگ لاکتون متناسب با فصل پاییز هم باشه، پس برین سراغ لاک شنی خنثی. این رنگ لاک، ظاهری بسیار موقر و فوق العاده برای شما میسازه که توی جمع همه مات استایل خاص شما میشن. این رنگ شنی یه رنگ خنثی هست که خیلی شیک و پیک و سنگین رنگین شما رو نشون میده و برای کسایی که خوششون نمیاد خیلی تو چشم باشن، بهترین گزینه اس.

e

3. رنگ لاک روشن با چاشنی سفید برفی

خیلی از دختر خانوما دوست دارن از رنگ های روشن برای زیباتر کردن استایل هاشون استفاده کنن. برای همین هم در انتخاب لاک به سراغ رنگ های با زمینه روشن میرن که جذابیتی چندین برابر به ظاهر اونا خواهد بخشید. حالا میخوایم یه رنگ فوق العاده جذاب و شیک بهتون معرفی کنیم که خوراک تابستونه. رنگ لاک سفیدبرفی مناسب تمام عروس خانوما و دخترای عشق رنگِ روشنه که همیشه دوست دارن تو جمع بدرخشن.

r

4. رنگ لاک با زمینه خاکستری

 یکی از دغدغه های دختر خانومایی که پوست برنز دارن اینه که نمیدونن تو فصل پاییز باید از چه رنگ لاک هایی استفاده کنن تا استایلی جذاب تر داشته باشن. به همین دلیل توصیه ما بر اینه که از لاک های خنثی مثل خاکستری که بسیار متناسب با رنگ پوستشون هست، استفاده کنن و ظاهری بی شیله پیله تر از اونی که حتی فکرش رو بکنن داشته باشن.

y

5. رنگ لاک سبز با چاشنی جنگل

آیا دوست دارین از یه رنگ لاکی استفاده کنین که باهاش برین تو اعماق جنگل و فصل پاییز رو با عکسای خوشگل و بی نقصتون برای همیشه موندگار کنید؟ توصیه ما به شما استفاده از رنگ لاک سبز جنگلی است که ظاهری شیک و دخترونه براتون میسازه و اگه پوستتون رنگ روشنه، که دیگه باید بگیم رنگی بهتر از این برای ناخن هاتون پیدا نخواهید کرد. پس با انتخاب این رنگ لاک بزنین به دل جنگل و کیفشو ببرین.

dd

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی