|

پوزیشن های مختلف خوابیدن

نحوه ی خوابیدن شما چه چیزی را در مورد شخصیت شما نشان می دهد؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که نحوه ی خوابیدن شما ممکن است در رابطه با ویژگی های شخصیتی شما برخی از مسائل را عنوان کند؟ !

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- تا به حال به این فکر کرده اید که نحوه ی خوابیدن شما در غالب اوقات چگونه است؟ شاید برایتان جالب باشد که بدانید برخی از تحقیقات بر این مبنا هستند که نحوه ی خوابیدن شما می تواند برخی از ویژگی های شخصیتی شما را فاش کند؛ البته باید این نکته را خاطر نشان کرد که تحقیقات گسترده ای در این رابطه صورت نگرفته است و نتایجقطعی ای نیز در این خصوص در دست نیست اما همچنان فکر کردن به نحوه ی خوابیدن و وجه اشتراک افرادی که به یک شکل می خوابند می تواند جالب و جذاب باشد چراکه همه ی ما معمولا به آگاهانه و یا نا آگاهانه نحوه ی خوابیدن خاصی را برای کمک به تسکین شرایط خود مثل ناراحتی و یا درد انتخاب می کنیم.

در ادامه ما به شما چند مورد از معمول ترین حالت های خوابیدن را معرفی می کنیم و برخی از ویژگی شخصیتی افرادی که آن ها را انتخاب می کنند نیز بررسی می کنیم.

نحوه ی خوابیدن شما در رابطه با شخصیتتان چه می گوید؟

شش پوزیشن معمول خوابیدن:

1.خوابیدن جمع با زانوهای به بیرون آمده

اگر در حالی که دراز می کشید نمی توانید بدون بیرون آوردن زانوهایتان به خواب بروید پس شما آدم قابل اعتماد و آرامی هستید. شما از آینده نمیترسید و حتا در بدترین روزهای زندگی هم لبخند می زنید و می توانید بدون مشکل با هر تغییری در زندگیتان سازگار شوید.

2.خوابیدن در وضعیت جنینی

اگر عمدتا در وضعیت جنینی می خوابید به معنای آن است که آدم حساسی هستید که باید از شما محافظت شود و همچنین درک شوید. در حقیقت با خوابیدن به این شکل و جمع کردن اندام هایتان شما سعی می کنید تا خودتان را از مشکلاتی که در دنیای اطرافتان با آن ها دست و پنجه نرم می کنید دور کنید. بهترین راه برای بروز استعداد های شما نقاشی کردن، رقصیدن و نوشتن است.

3.خوابیدن به روی شکم

اگر در دسته ی آدم هایی قرار دارید که به روی شکمشان می خوابند و دست و پاهایشان را دراز می کنند، پس شما یک رهبر هستید. در بیشتر مواقع این شما هستید که ابتکار عمل را به دست می گیرید و مطمئن می شوید که نظم چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه ایتان برقرار است. به احتمال زیاد شما ترجیح می دهید که همه چیز را از قبل برنامه ریزی کنید و از اتفاقات دور از انتظار و سورپرایز کننده استقبال نمی کنید. توانایی پشتکار و احساس مسئولیت به شما کمک می کند تا به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید.

4.خوابیدن به پشت

به گزارش شایانیوز، اگر شما برای خوابیدن حتما به پشت دراز می کشید به احتمال بسیار زیاد فردی مثبت اندیش هستید که زندگی را دوست دارد و عادت دارد تا در مرکز توجه قرار بگیرد همچنین عاشق معاشرت کردن هستید. شما سرسختانه و با پشتکار زیاد کار می کنید، اما به روش منطقی، و همیشه ترجیح می دهید که حقیقت را بگویید. افرادی که عادت دارند تا به این حالت بخوابند غالبا دارای شخصیت بسیار قوی ای هستند.

5.خوابیدن مانند یک سرباز

اگر شما عادت دارید تا مانند یک سرباز به پشت دراز بکشید و بازوهایتان را کنار بدنتان قرار دهید به احتمال بسیار زیاد شما فردی سازگار هستید که دقیقا می دانید در زندگی چه هدفی دارید و سپس برای رسیدن به آن تلاش می کنید. ممکن است شما سخت گیر، فداکار و یا حتا مطالبه گر باشید اما غالبا بیشتر از همه از خودتان توقع دارید.

6. خوابیدن به روی شکم با پاهای نا متقارن

اگر شما معمولا برای آن که به خواب بروید به روی شکمتان دراز می کشید و یک پایان را به بدنتان نزدیک تر می کنید به احتمال بسیار زیاد شما شخصیتی بسیار غیر قابل پیش بینی دارید که اغلب خودتان را با انواع ماجراجویی ها به چالش می کشید در حالی که خلق و خوی شما می تواند به قدری سریع تغییر کند که برای اطرافیانتان کمی گیج کننده باشد. یکی از ویژگی های بارز شما این است که تصمیم گیری برایتان دشوار ست و به طور کلی شما ثبات، آرامش، سکوت و دقت را برای زندگی و کارتان ترجیح می دهید.

نحوه ی خوابیدن شما در رابطه با شخصیتتان چه می گوید؟

و اما در کنار همه ی این ها یک گزینه ی دیگر نیز وجود دارد و آن مختص به افرادی است که در حالت های مختلف به خواب می روند، اگر شما جزو این افراد هستید به معنای آن است که شخصیتی چند وجهی دارید که دارای لایه های پنهان می باشد و ممکن است حتا شما خودتان هم هنوز کاملا آن ها را درک نکرده باشید.

برای زندگی ای بهتر، صفحه زندگی سالم ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی