|

چطور شیک پوش باشیم؟ 7 نکته مهمِ شیک پوشی!

Tips to Ensure You Always Look Stylish

برخی توصیه های کوچک هستند که به شما کمک می کنند هوشمندانه تر در انتخاب لباس خود عمل کنید و در نتیجه ظاهری شیک تر داشته باشید.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- برخی توصیه های کوچک هستند که به شما کمک می کنند هوشمندانه تر در انتخاب لباس خود عمل کنید و در نتیجه ظاهری شیک تر داشته باشید؛ ما در اینجا هفت نکته ی ساده اما مهم را به شما می گوییم که قطعا کمکتان خواهد کرد.

لباس های ضروری را در کمد خودتان داشته باشید

برخی از لباس ها می توانند استایل شما را تکمیل کنند حتا اگر چندان به چشم هم نیایند اما مانند فوت کوزه گری عمل خواهند کرد. از جمله ی لباس های ضروری که هرکس باید در کمد لباس های خود داشته باشدیک شلوار جین خوش رنگ، یک لباس ساده ی مشکی، یک بولوز کلاسیک، یک تی شرت ساده اما چشم نواز با رنگ خنثی و یک کت چرم یا جین است. سرمایه گذاری بر روی این لباس ها جزو کارهای کلیدی است که می تواند استایل شما را تکمیل کند و دست شما را باز بگذارد تا گزینه های زیادی برای انتخاب دیگر موارد داشته باشید.

1

مطمئن شوید که لباسهایتان متناسب هستند

اندازه بودن یک لباس جزو مواردی است که ظاهر شما را شیک تر و دلربا تر می کند. با وجود تمام استایل ها و مدهایی که جدیدن به صنعت فشن وارد شده اند و لباس های گشاد و بزرگ تر از سایز را به همراه خود آورده اند باید در نظر داشته باشید که انتخاب یک لباس باسایز مناسب، کم ریسک تر خواهد بود و ظاهر شما را مرتب تر و آراسته تر نشان می دهد.

و اما یکی از راه حل های عالی برای آنکه بتوانید لباس های متناسبی را برای کمد خود تهیه کنید، داشتن یک خیاط است. لباس هایی که برای تن شما دوخته می شوند علاوه بر اینکه کاملا فیتِ استایل و اندام شما هستند باعث می شوند احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

تعادل را رعایت کنید

حفظ تعادل برای ایجاد یک هارمونی زیبا در استایل شما خیلی مهم است. به این ترتیب باید توجه داشته باشید لباسی که انتخاب می کنید متناسب با فرم بدن شما باشد و اگر دلتان می خواهد از لباس هایی استفاده کنید که خیلی به چشم می آیند یا طراحیِ خاصی دارند، آن را به مرکز توجه استایلتان تبدیل کنید و در باقی قسمت ها با دقت تناسب و تعادل را رعایت کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید از یک بالاتنه ی پف دار و شلوغ استفاده کنید، برای تکمیل استایل خود به سراغ یک شلوار راسته و ساده بروید.

Colorful

استایل خودتان را بسازید

پیدا کردن استایل شخصی کار راحتی نیست اما ناممکن هم نیست، نیازی ندارد که یک متخصص مد باشید تا بتوانید استایل خودتان را بسازید، باید در نظر داشته باشید که استایل شخصی خود را تنها با آزمون و خطا پیدا خواهید کرد. تا زمانی که به اتاق پرو نروید و لباس های متعدد را با یکدیگر ست نکنید هرگز متوجه نخواهید شد چه ظاهر شگفت انگیزی در انتظار شما می باشد.

اجازه ندهید دسته بندی های مردانه و زنانه یا حتا جدید و قدیم، خرید و استایل شما را مدیریت کنند؛ به رنگ ها و طراحی ها و دوخت های خاص اجازه دهید تا ظاهر منحصر به فرد شما را آشکار کنند.

Have Your Style

خریدار بهتری باشید

یادگیری نحوه ی خرید از جمله مواردی است که ممکن است اصلا مهم جلوه نکند اما دقیقا اتفاقی است که استایل شما را تا حد زیادی مدیریت خواهد کرد. باید از پر کردن کمد خود با لباس هایی که هرگز نمی پوشید دست بردارید و لباس هایی را که نمی پسندید یا احساس می کنید دیگر مناسب اندام شما نیستند از کمد خود خارج کنید. وقتی کمد لباس های شما تشکیل شده از لوازمی است که آنها را خیلی دوست می دارید و می پسندید، شیک پوشی به خودی خود اتفاق خواهد افتاد.

رنگ ها را حذف نکنید

رنگ ها به ظاهر شما زیبایی می بخشند پس آن ها را حذف نکنید. اگر اعتماد به نفس آن را ندارید که از چندین رنگ در پوشش خود استفاده کنید، ایرادی ندارد با یک گزینه ی رنگی چشم گیر شروع کنید و در بقیه استایل خود به رنگ های خنثی تکیه کنید، پس از مدتی تاثیر عجیب رنگ ها را خواهید دید و کم کم می توانید آن ها را به استایل خود اضافه کنید و متوجه خواهید شد که کدام ترکیب رنگ برای استایل شما بهتر عمل می کند.

از الگوها و بافت ها جسورانه استفاده کنید

زمان ست کردن کیف و کفش به پایان رسیده است، این روز ها تضاد یک بیانیه ی مد و فشن به حساب می آید پس با جسارت از لباس هایی استفاده کنید که طرح ها و نوشته های متفاوت دارند و راهِ پارچه های طرح دار را به استایل خود باز کنید. در ابتدا می توانید از پارچه های راه راه، بافتنی های طرحدار و پارچه های پولکی، استفاده کنید تا زمانی که متوجه شوید چه چیزی استایل زیبای شما را زیباتر می کند. البته در نظر داشته باشید که استفاده از پارچه هایی نظیر پارچه های پولکی کمی دقت می خواهد پس بهتر است در ابتدا آنها را به مقدار کم، برای مثال مانند روسری یا دستکش، استفاده نمایید.

7

نهایتا چیزی که باید به آن توجه کنید این است که از خود جسارت بخرج دهید و شروع کنید به امتحان کردن. مطمئنا شما می توانید استایل شخصی خود را داشته باشید و زیبا تر از همیشه در جامعه حضور پیدا کنید.

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما رو دنبال کنید.​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی