|

وقتی مادر آرات حسابی از سپاهانی ها شاکی شد!

مادر آرات با اکانت توییتری مادر آرات! به ادعای مدیر آکادمی سپاهان اصفهان پاسخ داد

لینک کوتاه کپی شد

ساعاتی بعد از کنایه تند پدر آرات حسینی، چهره معروف اینستاگرامی، در خصوص جدایی او از سپاهان، مدیر آکادمی زردپوشان اصفهانی در اظهاراتی جدید به این اظهارات پاسخ داد و تمرینات انفرادی او را «خطر برای سلامتی» آرات دانست.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از برترین ها؛ او همچنین از نگاه غیرحرفه‌ای پدر آرات انتقاد کرد و گفت فشاری که او بر فرزندش ایجاد کرده باعث شده آرات در موقعیتی قرار بگیرد که از انگلیس به ایران برگردد.

حال مادر آرات با اکانت توییتری مادر آرات! به ادعای مدیر آکادمی سپاهان اصفهان پاسخ داد که با واکنش منفی مخاطبان در فضای مجازی روبرو شد: یعنی به اون بچه حتی یک اسلایس پیتزا هم ندادید؟ چرا تو بچگی این‌ها رو ازش دریغ کردید؟ دیگه چه چیزهایی رو ازش گرفتید؟

1

اما چه شد که آرات از سپاهان رفت؟

پر آرات حسینی در خصوص فسخ قرارد با سپاهان در مصاحبه ای گفت: سپاهان قرار بود خانه‌ای در اختیار ما قرار بدهد اما مکانی که در اختیار ما قرار دادند طوری بود که مادر آرات حتی نمی‌توانست غذا بپزد و ما حتی لباسشویی هم نداشتیم. پس از مدتی یک مربی دیگر هم به آن‌جا آمد و ما هم اذیت می‌شدیم‌ و از طرفی ما روی تغذیه آرات هم حساس هستیم و اصلا غذای بیرون را به او نمی‌دهیم و امکانات لازم را هم نداشتیم.

پدر آرات درباره شرایط تمرینی او در آکادمی سپاهان گفت: ما اصلا وارد تمرینات تیمی نشده بودیم و با توجه به این‌که آرات تازه آمده بود، باید مدتی را به صورت اختصاصی تمرین می‌کرد و سپاهان هم یک مربی به اسم آقای سعید بیات در اختیار ما قرار داد که واقعا عالی بود اما با توجه به شرایطی که داشتیم، تصمیم به ترک اصفهان گرفتیم.

04-26

واکنش سپاهانی ها به صحبت های پدر آرات

ساعاتی بعد از کنایه تند پدر آرات حسینی، چهره معروف اینستاگرامی، در خصوص جدایی او از سپاهان، مدیر آکادمی زردپوشان اصفهانی در اظهاراتی جدید به این اظهارات پاسخ داده و تمرینات انفرادی او را «خطر برای سلامتی» آرات دانسته است.

او همچنین از نگاه غیرحرفه‌ای پدر آرات انتقاد کرد و گفت فشاری که او بر فرزندش ایجاد کرده باعث شده آرات در موقعیتی قرار بگیرد که از انگلیس به ایران برگردد.

مدیر آکادمی سپاهان همچنین ادعا کرده که پدر او درخواست یک خانه مبله بزرگ و ۴۰ میلیون تومان دستمزد ماهیانه و تغذیه موردنظر خودش را کرده بود و همچنین خارج از زمان تمرین تیمی، تمرینات شخصی عجیب برای آرات می‌گذاشت.

برنامه آرات برای آینده چیست؟

پدر آرات در خصوص برنامه پسرش برای آینده گفت: مسیر ادامه دارد و باید فکر کنیم و تصمیم بگیریم. فعلا آرات تمریناتش را به صورت انفرادی دنبال می‌کند و شاید هم به‌مدت یک سال به دبی برویم؛ البته هنوز قطعی نیست و باید درباره این موضوع بیشتر فکر کنم.

او در پایان در پاسخ به این سوال که «با توجه به این‌که قبلا اعلام کرده بود هدف آرات حضور در اسپانیا است، چه زمانی به این کشور سفر خواهند کرد؟» گفت: فعلا مشخص نیست. از تاریخی که مدنظر خودم بود، یک ماه گذشته و هنوز هم نرفته‌ایم، چون شرایط تمرینی آرات خوب نیست.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی