|

(ویدیو) موی بلوند زن بی حجاب "همسر احمدی نژاد" را غیرتی کرد!

لحظه تذکر جدی همسر احمدی نژاد؛ به بادیگارد، که مو خانم بی حجاب به همسرش برخورد نکند

لینک کوتاه کپی شد

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین ایران به همراه هیئتی چندین نفره برای بازدید از نمایشگاه اکسپوی دبی به امارات سفر کرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرارو، سفر محمود احمدی نژاد که همسرش را هم با خود به دبی برده حواشی زیادی داشت.  پس از ادعای بحث برانگیز حضور او در غرفه اسرائیل در اکسپوی دبی بحث واکسن کرونای احمدی‌نژاد جنجال به پا کرده است. 

ماجرا از آنجا آغاز شد که کیانوش جهانپور سخنگوی پیشین وزارت بهداشت در توئیتی نوشت: «ویزای امارات احتمالا نیاز به کارت واکسن داره، آقای احمدی نژاد واکسن زدند؟ و اگر جواب مثبت هست از کدوم واکسن استفاده کردند؟»

او افزود: "هزینه سفر ایشان و همراهان از کجا تامین شده؟ خودشون پرداخت کردند یا دوستان و همراهان دنگی پرداخت کردند یا مهمان جای خاصی هستند؟"

عبدالرضا داوری مشاور پیشین احمدی نژاد که در ماه‌های اخیر تبدیل به مخالف جدی او شده است  به توئیت جهانپور واکنش نشان داد و نوشت: «بر اساس مستند موجود و قطعی، احمدی نژاد واکسن فایزر زده است.» 

اما کانال تلگرام دولت بهار که اخبار احمدی‌نژاد را پوشش می‌دهد این ادعا را رد کرد و نوشت: «ویزای امارات نیاز به کارت واکسن ندارد و برای ورود به این کشور تست کرونا PCR با اعتبار ۷۲ ساعت و برای خروج از آن تست با اعتبار ۹۶ ساعت الزامی است.»

این ها تمامی حواشی سفر احمدی نژاد به دبی نبود حضور او در جمع خانم ها و عکس یادگاری با زنان بی حجاب و گرم گرفتن محمود احمدی نژاد با ایرانی های ساکن دبی هم از حواشی سفر پرماجرا رئیس دولت نهم بود.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی