|

7 سال رابطه جنسی و همخوابی عروس چادری با دوست پسر سابقش!

با تایید حکم قاطع صادرشده از سوی دادگاه کیفری یک خراسان رضوی، فرجام هفت سال ارتباط شیطانی در پای چوبه دار رقم می خورد!

لینک کوتاه کپی شد
4

حکایت تلخ پرونده «جنایت تگزاسی مرد نقابدار» شب دوازدهم آذر سال 98 هنگامی آغاز شد که جوان 23 ساله ای به نام «مصطفی-خ» خودروی پژو پارس برادرش را به بهانه شرکت در مجلس عروسی یکی از دوستانش به امانت گرفت تا به شهرستان سبزوار برود! اما او مدتی بود که نقشه وحشتناکی را در سر می پروراند و اکنون به دنبال فراهم کردن مقدمات این دسیسه شوم بود! 

مصطفی اسلحه وینچستری را هم که از گالیکش خریده بود درون خودرو گذاشت و از یکی از روستاهای گرمه به طرف مشهد حرکت کرد.
 
حدود ساعت یک بعدازظهر بود که به مشهد رسید و به خیابان فکوری رفت تا راه های فرار و چگونگی اجرای نقشه قتل مردی بی گناه را مرور کند. او پس از آن که نقشه هولناک جنایت را یک بار دیگر از  نظر گذراند، اوایل شب دوباره به محل بازگشت و درون خودرو به کمین «مرتضی-ش» نشست.
 
در این هنگام مرتضی بدون توجه به اطرافش با کلید در حیاط منزلش را باز کرد و به درون خانه رفت. مصطفی که تازه متوجه ماجرا شده بود به ناچار گوشی تلفن را برداشت و از ناموفق ماندن نقشه اش به فردی در آن سوی خط خبر داد اما چند دقیقه بعد دوباره «مرتضی» از خانه بیرون آمد و با خرید شیر، نان و سیب زمینی از آن سوی خیابان، به طرف منزلش حرکت کرد ولی این بار مصطفی فرصت را از دست نداد، او که صورت خود را پوشانده بود از خودرو بیرون پرید و در حالی که سلاح وینچستری را در دست می فشرد به طرف منزل مرتضی دوید او پای خود را لای در گذاشت که بسته نشود و بلافاصله فریاد زد، «وایستا» ،«وایستا» به محض این که مرتضی به سمت صدا برگشت ناگهان گلوله های سربی بر سر و سینه اش نشست و «مصطفی» که به هدف خود رسیده بود، پا به فرار گذاشت و سوار بر خودرو به طرف روستای محل زندگی اش گریخت. 
 
با فرار جوان نقابدار که جنایتی را به شیوه تگزاسی مرتکب شده بود، ولوله ای در خیابان شهید فکوری به راه افتاد و رهگذران و اهالی محل به سمت محل وقوع این حادثه وحشتناک هجوم آوردند اما دیگر دیر شده و جوان 25 ساله جان خود را از دست داده بود.
 
دقایقی بعد خبر این جنایت هولناک در بی سیم های پلیس پیچید و قاضی کاظم میرزایی (قاضی ویژه قتل عمد در زمان حادثه) عازم محل جنایت شد.
 
بررسی های میدانی قاضی وقت شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد حاکی از آن بود که مهاجم نقابدار با تغییر پلاک خودرو، مقدمات این قتل تگزاسی را فراهم کرده است اما بررسی زوایای دیگر این جنایت با بازجویی های تخصصی از همسر مقتول که هنگام وقوع حادثه به همراه مهمانانش (بستگان مقتول) در خارج از منزل به سر می‌برد، این پرونده جنایی را وارد مرحله جدیدی کرد.
 
به همین دلیل تحقیقات غیرمحسوس با صدور دستورات قضایی به رفتارهای اجتماعی و اخلاقی سکینه (همسر مقتول) گره خورد. این گونه بود که سرنخ هایی از یک ارتباط شیطانی به دست آمد اما این ماجرا به صورت پنهانی و مخفیانه مورد کنکاش های پلیسی قرار گرفت تا این که کارآگاهان با استفاده از شگردهای فنی و تخصصی و همچنین بازبینی دوربین های ترافیک شهری، موفق به شناسایی پلاک مخدوش خودرو شدند و ادامه تحقیقات را به یکی از روستاهای شهرستان گرمه در خراسان شمالی کشاندند جایی که همسر مقتول نیز بعد از ماجرای قتل، لوازم منزلش را جمع کرده و از آن روستا به خانه پدرش رفته بود.
 
این گزارش حاکی است، بررسی های موشکافانه نشان داد که برادر مالک پژو پارس، چند سال قبل خواستگار سکینه (همسر مقتول) بود اما در نهایت سکینه با پسر عمه اش ازدواج کرد.
 
ارتباط+شیطانی (1)
 
با افشای این ماجرا و تحقیقات غیرمحسوس گذشته، بی درنگ کارآگاهان به کارگاه بلوکه‌زنی رفتند و حلقه‌های قانون را بر دستان مصطفی (متهم 23 ساله) گره زدند. از سوی دیگر گروه دیگری از کارآگاهان عازم منزل پدر سکینه شدند و او را نیز در میان بهت و حیرت خانواده اش دستگیر کردند.
 
با انتقال متهمان به مشهد، راز این جنایت تگزاسی فاش شد و آن ها اعتراف کردند که برای ازدواج با یکدیگر تصمیم به قتل مرتضی گرفته اند تا بتوانند به راحتی با هم ازدواج کنند!
 
پس از تکمیل پرونده و بازسازی صحنه جرم، این پرونده حساس به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارسال شد و در حالی که دو تن از قضات با تجربه جلسات محاکمه را به عهده داشتند، دو متهم پای میز عدالت نشستند و به سوالات تخصصی قضات زبده شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی پاسخ دادند. مصطفی که دیگر همه راه های گریز را بسته می دید و می دانست چاره ای جز بیان حقیقت ماجرا ندارد، در ادامه اعترافاتش گفت: از حدود هفت سال قبل زمانی که سکینه دختری نوجوان بود به او علاقه مند شدم و با هم ارتباط داشتیم اما پدر و مادرش به خواستگاری پسرعمه او پاسخ مثبت دادند و آن ها با هم ازدواج کردند این درحالی بود که سکینه به من علاقه مند بود و پسرعمه اش را دوست نداشت.
 
متهم این پرونده جنایی افزود: ارتباط های مخفیانه من و سکینه ادامه داشت تا این که او و همسرش دو سال قبل به مشهد مهاجرت  کردند و سکینه باردار شد.
 
با وجود این من نتوانستم او را فراموش کنم و به این ارتباط درحالی ادامه دادم که حتی به فرزند خردسال او نیز وابسته شدم در این میان سکینه به بهانه های مختلف به روستا می آمد و ما یکدیگر را ملاقات می کردیم یا من به مشهد می آمدم و این گونه دیدارهای پنهانی ما در مکان های مختلف ادامه داشت تا این که از او خواستم از شوهرش طلاق بگیرد چرا که  مرتضی (مقتول) به ارتباط پنهانی ما با یکدیگر پی برده بود.
 
او به پیام های ما در فضای مجازی و به ویژه تلگرام مشکوک شده بود و به همین دلیل اختلافات خانوادگی داشتند. سکینه هم برای آن که از او طلاق بگیرد با رفتارهایش مرتضی را تحریک می کرد تا این که بالاخره پیشنهاد داد تا شوهرش را به قتل برسانم چرا که او مدعی بود دیگر نمی تواند با مرتضی زندگی کند.
 
برای قتل او نقشه های متفاوتی را طرح کردیم اما موفق نشدیم تا این که سکینه پیشنهاد قتل مسلحانه او را مطرح کرد و من هم با خرید اسلحه از فضای مجازی به مشهد آمدم تا او را به قتل برسانم. آن روز سکینه بستگان شوهرش را به بیرون از منزل برد و من که منتظر مرتضی بودم، در یک لحظه غفلت نتوانستم او را بکشم به همین دلیل با سکینه تماس گرفتم و او دوباره شوهرش را به بهانه خرید برای تهیه شام به بیرون از منزل فرستاد که این بار من موفق به شلیک شدم! 
 
 زن 20 ساله نیز که مقابل قضات هادی دنیا دیده و محمد شجاع پور فدکی ماجرای هفت سال ارتباط شیطانی را شرح می داد درباره چگونگی این جنایت هولناک گفت: از همان دوران نوجوانی عاشق مصطفی شدم اما به خانواده ام چیزی نگفتم به همین دلیل آن ها به خواستگاری پسرعمه ام پاسخ مثبت دادند ولی من ارتباط های مخفیانه‌ام با مصطفی را قطع نکردم.
 
حتی زمانی که شوهرم در جریان رابطه غیراخلاقی من قرار گرفت به خاطر آبروی خانوادگی سکوت کرد و چیزی به خانواده ام نگفت. این درحالی بود که من اصرار به طلاق و حضانت پسرم داشتم ولی شوهرم می گفت: «تو را طلاق می دهم اما پسرم را به تو نمی دهم!» من هم که عاشق پسرم بودم و نمی توانستم بدون او از شوهرم جدا شوم، نقشه قتل مرتضی را با مصطفی در میان گذاشتم. بعد از قتل هم مصطفی به من پیام داد که «او را زدم تکان نخورد!» و من فهمیدم که همسرم را کشته است!
 
در حالی که متهمان در میان رگبار سوالات فنی و ریزبینانه قضات دادگاه، همه جزئیات این جنایت هولناک را بیان کردند جلسات محاکمه به پایان رسید و دو قاضی با تجربه دادگاه، پس از شنیدن اظهارات و اعترافات متهمان و وکلای مدافع، در نهایت به مشورت پرداختند و رای خود را براساس موازین شرعی و قانونی صادر کردند.
 
براساس رای صادرشده از شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی که به امضای قضات (محمد شجاع پورفدکی و هادی دنیادیده) رسیده است، مصطفی (متهم ردیف اول) به اتهام قتل عمدی مرد مسلمان به قصاص از طریق طناب دار و به  دلیل نگهداری سلاح غیرمجاز به تحمل یک سال زندان و ضبط سلاح به نفع وزارت دفاع و همچنین برقراری رابطه نامشروع به تحمل 99 ضربه شلاق محکوم شد.
 
همچنین بنابر رای دادگاه سکینه (متهم ردیف دوم) نیز به دلیل معاونت در قتل به تحمل 15 سال زندان و به اتهام رابطه نامشروع به تحمل 99 ضربه شلاق محکوم شد اما متهمان به رای صادرشده از سوی قضات زبده دادگاه کیفری یک اعتراض کردند و این پرونده برای رسیدگی دقیق تر زیر ذره بین قضات دیوان عالی کشور قرار گرفت.
 
در همین حال قضات شعبه بیستم دیوان عالی نیز پس از بررسی موشکافانه پرونده «جنایت تگزاسی مرد نقابدار» و توجه کامل به همه ابعاد این قتل هولناک، در نهایت رای صادرشده از سوی دادگاه کیفری یک را مطابق با موازین شرعی و قانونی تشخیص دادند و مهر تایید بر آن زدند. بدین ترتیب درحالی پرونده مذکور به اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، ارسال شد که به زودی فرجام هفت سال ارتباط شیطانی در پای چوبه دار رقم می خورد! تا شاید این حکم قاطع، درس عبرتی برای کسانی باشد که هنوز در افکار خود به دنبال طرح نقشه های شوم شیطانی هستند.

منبع: خراسان

 • ناشناس ارسالی در

  سرانجام ازدواج تحمیلی

 • نا اشنا ارسالی در

  استغفرالله

 • سعید سلطانی ارسالی در

  اون زن رو هم بایستی اعدام میکردند

 • ناشناس ارسالی در

  این زن شیطان صفت آبروی زنهای چادری رو برد، لعنت به هر چی آدم پست.

 • ویدا ارسالی در

  حقوق انسانی این زن را به او میدادید و حضانت فرزندرا پس از طلاق از او نمیگرفتید شاید دچار فحشا وقتل نمیشد و همان ابتدای زندگی از شوهرش جدا میشد ....

  • ناشناس ارسالی در

   کدوم حقوق انسانی ؟؟؟
   اصلا مگه انسان بوده؟؟
   توپ حتی قبل از بچه دار شدن هم خیانت می‌کرده!!
   اگه قانون مون قانون باشه باید این زن رو تیکه تیکه کنن

 • ناشناس ارسالی در

  زنای محسنه هم پشم

 • مهسا ارسالی در

  خدا لعنت کنه هرچی دختر شیطان صفت و بی حیاس
  بابا شخصیت و حیا و نجابت برای یه دختر هم خوب چیزیه ولی متاسفانه بیشتریا ندارن آبروی هر چی دختر بردن چه با حجاب چه بی حجاب دختر باید حریم داشتع باشه 🙁😔😔 متاسفم

 • ناشناس ارسالی در

  وای خدا.ادم چ چیزهایی میشنوه.😵😫

 • رضا ارسالی در

  چرا زنهای خطاکار اعدام نمی‌شوند!!اعدام حق هردونفراست

 • ترسو ارسالی در

  چه ربطی به چادرش داشت !!!

 • یه کاربر ارسالی در

  کار بسیار نادرستی انجام داده و قتل رو به هیچ وجه نمیشه توجیح کرد.
  اما در مورد علت انجام چنین کارهای ناشایستی باید در مورد حقوق زنان مقداری تجدید نظر کرد همونطور که مردان حقوق قانونی بسیاری دارند اما زنها از اون حقوق محروم اند و به نظرم این طور قوانین باعث ایجاد چنین کارهایی با نتایج دلخراشی میشه.
  با وجود اینکه نفس بچه از هر دوی مرد و زن هست اما حق حضانت آن فقط برای مرد باشد شاید درست نباشد اونم در جوامع امروزی که برخلاف جوامع خیلی قدیم،زنها هم دیگر همانند مردها توانایی هزینه کردن برای نگهداری فرزندشون رو دارند وچه بسیار خانواده هایی که زنها به علت بی مسئولیتی مردشون ناچار به کارکردن در منزل یا خارج منزل برای امرار معاش خانواده هستند و در این نوع زندگیها،مرد هم با دیدن قوانین سست درجوامع خودش را بدتر سربار خانواده میکند.
  بنظرم در یه سری قوانین، هرچند براساس شرع ودین و فقه بوده و بیشتر درخور جوامع قدیم اسلام بوده تا جوامع امروزی، تجدیدنظرشود بهتر باشد.
  و این طور قوانین بیشتراز اینکه کارساز باشدتبدیل به صلاحی برای زورگویی وآزار و اذیت خانواده توسط بعضی مردان شده و مسیر زندگی رو به همچین جاهایی میکشاند که دیگر باهیچ قوانینی به حالت اول و نرمال برنمیگردد.

 • ناشناس ارسالی در

  امان از معماری بعضی پدر و مادرها

 • ناشناس ارسالی در

  از کی فرزند شده حقوق انسانی زن پدر ومادر حق دخالت در انتخاب زوج فرزندانشان ندارند چه به سرانجام بد ختم شوند چه خوب ازدواج با شیونات اسلامی دیگر پسندیده این جماعت کم عقل نیست وآزادی جنسی وبیراهگی را حق خود میدانند پس بهترین راه رها سازی این جماعت است تا خون دیگر جوانان بی گناه ریخته نشود

 • ناشناس ارسالی در

  ازدواج درسن پایین ،وآگاهی نداشتن خانواده هاازخواسته های فرزندانشان ویاکوتاهی کردن دراین رابطه ،ومتاسفانه عنوان نکردن همسراین خانم به خانواده وپنهان نگهداشتن ارتباط همسرش با شخص دیگر،که چه بسااگربیان میشدبین خانواده ای همسرش وچاره اندیشی میکردنندویادرنهایت باطلاق ازهم جدامیشدند،کاربه اینجانمیکشید،همه اینهابرمیگرده به ازدواج سن پایین وناپختکی درامورزندگی ، متاسفم برای جامعه ای که دراین مواردمهم آموزشهای لازم وآگاهی های درست ازطریق صداوسیمابه عموم مردم قرارنمیدهندواین جورمسایل راکم اهمیت جلوه میدن ،که آخرشم میشه اینگونه جنایت درخانواده،کارازپایه خرابه ،امیدوارم مسولین به فکرباشند

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها