|

عکس لختی و بدون لباس شراره او را به دخمه شیطان برد!

عکس‌های خصوسی دختر دانشجو کافی بود تا او در دام شیطان گرفتار شود.

لینک کوتاه کپی شد
1

عکس برهنه شراره که تصور می‌کرد به خواستگارش می‌فرستد بلای روح و جانش شد. پسر پلید عکس برهنه را بهانه‌ای برای اخاذی‌های مالی و سو استفاده جنسی کرده بود تا اینکه شراره از ترس انتشار عکس برهنه خودش دست به دامان پلیس شد و ماموران با ردیابی مسیر ارسال عکس برهنه توانستند جوان پلید را بازداشت کنند.

چندی پیش دختر ۲۱ ساله‌ای به نام شراره نزد پلیس رفت و گفت: همیشه مادرم مرا نصیحت می‌کرد و راه و چاه را نشانم می‌داد. او گفت: همواره حجابت را رعایت کن و به راحتی به دیگران اعتماد نکن! اما من خیلی زود حرف‌های مادرم را فراموش کردم. هنوز یک ماه بیشتر از دانشجو بودنم نگذشته بود که در اینستاگرام با پسری به نام سعید آشنا شدم

سعید می‌گفت ویلاساز در شمال است بسیار عاشقانه رفتار می‌کرد و وعده ازدواج می‌داد آنقدر ذوب حرف هایش شده بودم که وقتی از من عکس برهنه خواست پذیرفتم می‌خواستم ترغیب شود و با هم ازدواج کنیم، اما او ویرانم کرد.

سعید ناگهان عوض شد و با تهدید خواست به دیدنش به تهران بیایم و اگر نیایم آبرویم را خواهد برد پذیرفتم و آمدم او پیشنهاد بی شرمانه داد نپذیرفتم، اما مقداری پول به او دادم حالا باز تهدیدم می‌کند و از من رابطه جنسی می‌خواهد مجبور شدم نزد پلیس بیایم.

با این شکایت و دستور قضایی ماموران توانستند سعید را به دام اندازند او گفت که قصد ازدواج با این دختر را نداشته و تنها با انگیزه دوستی با دختران و ارتباط تلفنی با آن ها، در اینستاگرام فعالیت دارد و در یک بوتیک فروشنده است.

سعید بازداشت شد و تحویل دادسرا داده شد.

منبع: رکنا

  • پگاه پيشوا ارسالی در

    به نظر من تمام تقصير ها مربوط به ان دختر است به پسر ربطي ندارد وقتي كسي اينقدر هرزه است كه عكس برهنه ميفرستد آبرو ندارد كه پليس وقت با ارزشش رو براي اينجور زنان و دختران فاسد بگذارد چه خواستگاري اصلا قابل توجيه نيست

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها