|

تجاوز دو حیوان پلید به زن تنها در محله اعیانی شمال تهران

2 مرد ناشناس با حمله به خانه ویلایی زن جوان در شمال تهران نیت شیطانی خود را به اجرا و پس از تجاوز و سرقت پا به فرار گذاشتند.

لینک کوتاه کپی شد

زن جوان که در خانه ویلایی اش در شمال شهر تهران تنها بود از سوی 2 مرد ناشناس مورد تجاوز قرار گرفت.

چندی قبل زن جوانی سراسیمه پای در دادسرای امورجنایی تهران گذاشت و از ماجرای آدم ربایی و تجاوز 2 مرد خشن و سرقت وسایل خانه اش خبر داد.

پیشنهاد می شود: فیلم  بدون لباس و لُختی دختر زنجانی در شهر پخش شد!

بدین ترتیب تیمی از کارآگاهان اداره 11 پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات پلیسی و دستگیری عاملان این پرونده سیاه وارد عمل شدند و در گام نخست کارآگاهان زن جوان را که محبوبه نام دارد هدف تحقیق قرار دادند.

تجاوز به زن تنها در شامگاه سیزده بدر

محبوبه در تحقیقات پلیسی گفت: من و همسرم خانه ای در ترکیه داریم و گاهی اوقات برای استراحت به ترکیه می رویم و در آنجا می مانیم.

وی افزود: شامگاه سیزده بدر بود که همسرم برای کاری به خارج از تهران رفته بود و من در خانه ویلایی مان در شمال تهران تنها بودم که ناگهان صدای شکسته شدن شیشه یکی از اتاق ها به گوش رسید که سراسیمه در خانه را باز کردم و به سمت حیاط رفتم که دیدم 2 مرد غریبه داخل خانه و پیش رویم ایستادند.

زن جوان ادامه داد: با جیغ و فریاد و در حالی که با آنها درگیر شده بودم از آنها خواستم تا از خانه خارج شوند اما 2 مرد خشن با تهدید چاقو مرا به داخل خانه کشاندند و سپس به باد کتک گرفتند و از ترس دیگر قدرت صحبت کردن و فریاد زدن نداشتم.

فرار 2 مرد شیطان صفت از خانه زن تنها

محبوبه گفت: 2 مرد ناشناس نیت شومی در سر داشتند که با زور و تهدید مرا مورد تجاوز قرار دادند و سپس مرا داخل یکی از اتاق ها زندانی کردند و تا ساعت 4 صبح بود از بیرون اتاق صدا می آمد اما بعد از آن سکوت همه جا را فرا گرفت که به هر نحوی بود توانستم در اتاق را بشکنم و از اتاق خارج شدم و دیدم اثری از 2 مرد ناشناس نیست.

زن جوان عنوان کرد: 2 مرد شیطان صفت طلاها، پول و وسایل با ارزش داخل خانه را به سرقت برده بودند.

بنا بر این گزارش، کارآگاهان اداره 11 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس پرونده تحقیقات را برای دستگیری 2 مرد شیطان صفت در دستور کار خود قرار دادند.

منبع: رکنا

  • دانایی رمز امنیت ارسالی در

    واقعیت اینه که اصلا مهم نیست پلیس بتونه سارقین را دستگیر کنه چون مشکلات روحی، روانی و مالی ناشی از ورود سارقین هرگز قابل جبران نخواهد بود، پس قبل از اینکه دزد بیاد سراغتون، قفل هوشمند ضد دیلم روی درب و حفاظ ضد دیلم هم مقابل بالکن و پنجرها نصب کنید که نه تنها وقتی منزل نیستید بلکه حتی وقتی در حال استراحت، تماشای تلویزیون یا استحمام هم هستید، هیچ دزدی بدون هیچ اما و اگری نتونه وارد بشه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها