|

گمشدن زوج جوان در محل مرگ سها رضانژاد!/ کردکوی

​زوج جوان که برای سیزده بدر به ارتفاعات کردکوی رفته بودند در محل مرگ سها رضانژاد گم شدند.

لینک کوتاه کپی شد

زوج جوان که برای سیزده بدر به ارتفاعات کردکوی رفته بودند در محل مرگ سها رضانژاد گم شدند.

زوج جوان که برای تفریح به کردکوی رفته بودند در محل مرگ سها رضانژاد گمشدند که خوشبختانه نیروهای امدادی آنها را پس از چند ساعت پیدا کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی از پیدا شدن زوجی که در ارتفاعات کردکوی راه را گم کرده بودند، خبر داد.

حسین باقری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی گفت: شب گذشته گمشدگی یک زوج در محور کردکوی به گرگان در ارتفاعات جنگلی روستای بالاجاده به ندای جمعیت هلال احمر اطلاع رسانی شد.

او افزود: یک تیم همراه با یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

باقری گفت: این زوج برای سپری کردن ۱۳ به در به ارتفاعات کردکوی رفته بودند که در زمان برگشت گم می‌شوند.

او افزود: این زوج پس از چند ساعت جستجو در صحت و سلامت کامل پیدا و به منطقه پایین دست انتقال داده شدند.

مرگ تلخ سها رضانژاد در کردکوی

«سها رضانژاد» ۱۹ تیرماه به همراه یک گروه ۳۴ نفره از تهران به ارتفاعات جهان‌نما شهرستان کردکوی سفر کرد و از صبح فردای آن روز مفقود و جسد او پس از ۲۸ روز جستجو در پایین‌دست این ارتفاعات پیدا شد.

مدیرکل پزشکی قانونی گلستان بیان کرد: پس از گرفتن نمونه از جنازه و خون پدر و مادر این خانم، نمونه‌ها برای انجام آزمایش DNA به تهران ارسال و با توجه به حساسیت موضوع، در کوتاه‌ترین زمان ممکن نتیجه آزمایش اعلام و هویت جسد شناسایی شد.

زارعی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه قسمت زیادی از بافت نرم بدن از بین رفته بود، تنها در حد معاینه ظاهری امکان بررسی علت فوت وجود داشت که در بررسی‌ها هیچ آثار بزه در جسد وجود نداشت و نتیجه آن اعلام شد. البته برای تعیین دقیق علت فوت، با وجود از بین رفتن بافت نرم و فساد نعشی، نمونه‌هایی برای آزمایش گرفته شد و مورد بررسی قرار گرفت که در آنها نیز نشانه‌ای مبنی بر بزه دیده نشد.

وی گفت: با توجه شکستگی‌های متعدد در استخوان جمجمه، ستون فقرات، دنده‌ها و اندام فوقانی و تحتانی و محرز نشدن آثار بزه، علت دقیق فوت صدمات متعدد بدنی در اثر اصابت جسم سخت تعیین شد که می‌تواند با فرضیه سقوط از ارتفاع مطابقت داشته باشد.

مدیرکل پزشکی قانونی گلستان در خصوص زمان مرگ، گفت: هرچند با توجه به گذشته زمان نمی‌توان زمان دقیق مرگ را اعلام کرد اما می‌توان گفت که زمان مرگ این خانم با زمان اعلام مفقود شدنش همخوانی دارد

منبع:رکنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها