|

وکیل قلابی با 70 میلیارد کلاهبرداری!

رییس پلیس آگاهی تهران از دستگیری فردی که با جعل عنوان وکیل دادگستری ۷۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

علی ولی پور گودرزی بیان داشت: با مراجعه شهروندی به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران کارآگاهان در جریان وقوع کلاهبرداری با جعل عنوان وکیل دادگستری قرار گرفتند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرآنلاین، شاکی اظهار داشت: با متهم در سال ۱۳۹۸ که مدعی بود وکیل دادگستری و از وکلای خبره تهران و ذی‌نفوذ در دستگاه قضایی است، آشنا شدم و مبلغ ۷۰ میلیارد ریال به وی پرداختم ولی متهم از انجام امورات مربوط به وکالت طفره رفت.

این مقام ارشد انتظامی ابراز داشت: تحقیقات پلیسی نشان از این داشت متهم با جعل سربرگ یکی از وکلای مشهور اقدام به تنظیم قرارداد با مال باخته کرده است و زمانی که متهم از انجام امورات مربوط به وکالت طفره رفته شاکی به دفتر وکیل مشهور مراجعه و متوجه شده چنین فردی در دفتر وکیل مشهور مشغول به کار نیست.

رییس پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه در استعلام‌های پلیسی مشخص شد که متهم جعل عنوان کرده و وکیل دادگستری نیست، افزود: در تحقیقات پلیسی هویت و مخفیگاه متهم در محدوده پل صدر تهران شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضایی در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم ارتکابی اعتراف و تحقیقات کارآگاهان برای کشف سایر جرایم احتمالی ادامه دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی