|

زورگیرانی که با تبر در شهر تردد داشتند!

دیشب عوامل گشت موتورسوار کلانتری ۱۰۱ تجریش در محدوده بلوار کاوه، متوجه زورگیری با سلاح سرد توسط سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت شدند.

لینک کوتاه کپی شد

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بسته شدن پرونده مجرم سابقه‌دار با شلیک گلوله پلیس خبر داد و گفت: این زورگیران حین ارتکاب جرم اقلام ممنوعه از جمله تبر داشتند.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از ایسکانیوز، سرهنگ صادق ضرونی؛ سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار کرد: ساعت ۲۱:۳۰ یکشنبه مورخه ۲۶ شهریورماه ۱۴۰۲، عوامل گشت موتورسوار کلانتری ۱۰۱ تجریش در محدوده بلوار کاوه، متوجه زورگیری با سلاح سرد توسط سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت و درخواست کمک یکی از شهروندان برای دستگیری سارقان می شوند.

وی افزود: سارقان با اطلاع از حضور پلیس در محل و بدون توجه به دستور ایست، اقدام به فرار کرده و با وجود شلیک‌های متعدد تیر اخطار از سوی مأموران، همچنان به فرار خود ادامه می‌دهند.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ بیان کرد: با گذشت ۱۰ دقیقه از تعقیب و گریز و تلاش سارقان برای فرار از دست پلیس، نهایتا ماموران در بالای پل شهید صدر، با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی به سمت سارقان می‌کنند که به علت اصابت گلوله پلیس به راننده موتورسیکلت و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه، موتورسیکلت با گاردیل پل برخورد و متوقف می‌شود.

ضرونی گفت: با متوقف شدن سارقان و قبل از هرگونه اقدام برای به‌کارگیری سلاح سرد از سوی سرنشین موتورسیکلت، ماموران اقدام به دستگیری این شخص کرده و در بازرسی از وی یک قبضه سلاح سرد از نوع تبر، یک عدد افشانه و یک عدد شوکر کشف می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اصابت گلوله به راننده موتورسیکلت و شدت جراحت ناشی از برخورد با گاردیل، بلافاصله طی هماهنگی با مرکز اورژانس، این شخص به بیمارستان منتقل؛ با وجود انجام اقدامات درمانی از سوی تیم پزشکی بیمارستان فوت می‌کند.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: در تحقیقات از متهم دستگیر شده و اعتراف صریح این شخص به اقدام به زورگیری، مشخص شد که این دو سارق زورگیر دارای نسبت فامیلی نزدیک با یکدیگر (پسرخاله و هر دو حدودا ۳۰ ساله) بوده و دارای سوابق متعدد در زمینه ارتکاب جرایم مختلف مرتبط با مواد مخدر، زورگیری، شرارت، کیف قاپی، سرقت گوشی تلفن همراه، نزاع و درگیری، سرقت داخل خودرو و ... هستند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها