|

به کشتی ایرانی ساویز در دریای سرخ حمله موشکی شد؟

کشتی ایرانی به نام «ساویز» امشب (سه شنبه) هدف حمله در نزدیکی سواحل اریتره در دریای سرخ قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

رسانه‌های صهیونیستی «بر اساس گزارش های تأیید نشده» ادعا کردند که یک کِشتی با پرچم ایران در دریای سرخ هدف حمله موشکی قرار گرفته است.

رسانه صهیونیستی تایمز آو اسراییل امروز سه شنبه ادعا کرد که یک کِشتی با پرچم ایران به نام «ساویز» (Saviz) در دریای سرخ هدف موشک قرار گرفته است.  این رسانه صهیونیستی در ادامه مدعی شد که این حادثه در نزدیکی یمن روی داده است.

گفتنی است که شبکه تلویزیونی العربیه و رسانه های صهیونیستی هم اکنون با تأکید بر «گزارش های تأیید نشده» در حال مانور خبری بر این موضوع هستند.

کشتی ایرانی ساویز هدف حمله قرار گرفت

خبر تکمیلی: بر اساس اعلام منابع خبری کشتی ایرانی به نام «ساویز» امشب (سه شنبه) هدف حمله در نزدیکی سواحل اریتره در دریای سرخ قرار گرفت.

کشتی ساویز سال هاست به عنوان پایگاه عملیاتی تفنگداران دریایی ارتش ایران در دریای سرخ فعالیت می‌کند.
IMG_20210406_222959_477

انفجار کشتی به دلیل وجود مین

اطلاعات کسب شده نشان می دهد که این سانحه به دلیل انفجار مین‌های چسبان در بدنه کشتی رخ داده است.
 

اخبار ضد و نقیض درباره کشتی ایرانی

سایت تانکر ترکرز ادعا می‌کند که کشتی ایرانی که در پس از ورود به دریای سرخ هدف موشک‌های زیردریایی رژیم صهیونیستی قرار گرفته، در حال طی کردن مسیر خود در نزدیکی کانال سوئز است! این پایگاه رصد کشتی‌ها ادعا می‌کند حمله دروغ است!! 

منابع مطلع می گویند که این کشتی هدف دو فروند موشک قرار گرفته و در جنوب دریای سرخ لنگر انداخته و منتظر است تا تیم تعمیراتی برای تعمیر و حرکت آن به منطقه اعزام شود.

منبع: نفت آنلاین

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها