|

آیا بورس امروز مثبت می شود؟

آیا روند معاملات در بورس امروز سه شنبه 5 اسفند 99 مثبت می شود؟

لینک کوتاه کپی شد

آیا بورس امروز سه شنبه 5 اسفند 99 مثبت می شود؟ معاملات دیروز بازار سهام روند نزولی داشت و نمادهای شاخص‌ساز در رنج منفی معامله شدند. روز دوشنبه 4 اسفند ماه 99 خروج پول حقیقی از بازار سهام شدت گرفت. اما آیا امروز وضعیت بورس بهتر می شود؟ بازار سهام در شرایط خاصی قرار دارد، افزایش قیمت‌های جهانی با احتمال کاهش قیمت دلار در بازار داخل همراه شده و روابط دیپلماتیک نیز در هاله‌ای از ابهام است. اما احتمال می‌رود معاملات امروز بورس با حمایت بیشتری همراه باشد.

پیشنهاد می شود: پیش‌ بینی بورس امروز ۵ اسفند ، شاخص چه زمانی احیا می‌شود؟

ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با تجارت ‌نیوز در رابطه با زمان بازگشت تعادل به بازار سهام گفت: صف‌های فروش سنگین امروز نتیجه جلسات دیروز و امروز مجلس در رابطه با تحقیق و تفحص از بورس و احتمال لغو پروتکل ‌های الحاقی است. به نوعی این صف‌های فروش واکنش مقطعی بازار سهام به همین جلسات است و به نظرم در جریان معاملات فردا و پس ‌فردا تکلیف پروتکل ‌های الحاقی مشخص می ‌شود و بعد از مشخص شدن نتیجه، فشار فروش کاهش پیدا می‌کند و بورس به حالت تعادلی بازمی‌گردد.

همچنین محمد خبری ‌زاد، کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با تجارت‌نیوز در رابطه با بورس امروز سه شنبه 5 اسفند گفت: معاملات امروز ادامه روند دیروز است و تا وقتی که پول به بازار سهام تزریق نشود معاملات بورس روند منفی دارد.

این کارشناس در ادامه گفت: به دلیل دامنه نوسان و ارزش معاملات کم بازار سرمایه سهم‌ ها معامله نشدند تا اصلاح شوند. به همین دلیل تنها عاملی که می‌تواند بورس را مثبت کند ورود پول است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها