|

اعلام نتایج قرعه کشی

قرعه کشی سیزدهمین فروش فوق العاده ایران خودرو امروز یکشنبه 3 اسفند 99

قرعه کشی سیزدهمین فروش فوق العاده ایران خودرو امروز یکشنبه 3 اسفند 99 انجام می شود.

لینک کوتاه کپی شد

سیزدهمین مرحله از فروش فوق العاده و فوری ایران خودرو روز های گذشته آغاز شد و در این طرح نیز همانند سایر طرح ها چند خودرو عرضه شده است. علاقه مندان واجد شرایط می توانستند در این طرح ثبت نام کنند. اما نتیجه برندگان و منتخبین نهایی خوردو و نتایج از طریق قرعه کشی اعلام خواهد شد. به گزارش روابط عمومی ایران خودرو ، این مراسم ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه 3 اسفند ماه 99 به طور مستقیم از طریق سایت اینترنتی ایران خودرو به نشانی ikco.ir   پخش خواهد شد. در سیزدهمین فروش فوق ‌العاده ایران‌ خودرو، شش محصول با موعد تحویل 90 روزه عرضه شد.

پیشنهاد می شود: قیمت خودروهای ایران خودرو و سایپا امروز یکشنبه 3 اسفند 99

این محصولات عبارتند از:

  • ۲۰۶ صندوق‌ دار
  • پژو پارس بنزینی
  • سمند ال ‌ایکس
  • سورن پلاس
  • رانا پلاس
  • دنا پلاس

 

زمان قرعه کشی ایران خودرو امروز یکشنبه 3 اسفند 99 

نتایج قرعه‌کشی فروش فوری ۶ محصول ایران خودرو امروز ۳ اسفند ۹۹ با حضور نهاد ‌های نظارتی اعلام می ‌شود. در ادامه این خبر نتایج قرعه کشی ایران خودرو و اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد پیگیری و کدملی و همچنین اسامی برندگان ایران خودرو به تفکیک خودرو با عناوین جداگانه برندگان ۲۰۶ صندوق‌ دار ایران خودرو، برندگان پژو پارس بنزینی ایران خودرو، برندگان سمند ال‌ ایکس ایران خودرو، برندگان سورن پلاس ایران خودرو، برندگان رانا پلاس ایران خودرو و لینک برندگان دنا پلاس ۳ اسفند ۹۹ را در زیر بخوانید.

متقاضیان می توانستند جهت  ثبت نام ایران خودرو  تا روز 2 اسفند 99  با مراجعه به پورتال اینترنتی ایران خودرو به نشانی https://www.ikco.ir/fa/ مراجعه نمایند.  اما روز گذشته مهلت ثبت نام در این طرح به پایان رسیده و امروز یکشنبه 3 اسفند ماه 99 قرعه کشی برگزار شده و اسامی برندگان و نتایج قرعه کشی نیز اعلام می شود.  قرعه کشی جدیدترین طرح فروش فوق العاده در محل همیشگی برگزاری قرعه کشی های این شرکت برگزار می گردد و اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو پس از تائید نهادهای ذی ربط از طریق سایت ایران خودرو  اطلاع رسانی می شود. 

نتایج قرعه‌کشی مرحله سیزدهم فروش فوق العاده ایران خودرو ، با حضور نمایندگان سازمان‌ها و نهاد‌های نظارتی بلافاصله پس از اتمام زمان ثبت نام ایران خودرو امروز یکشنبه سوم اسفند ماه برای اعلام نتایج قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو برگزار می شود.

گفتنی است، به منظور واگذاری خودرو به مشتریان واقعی، محدودیت‌های اعمال‌شده در طر‌ح‌های فروش کماکان اجرا می‌شود و مشتریان نهایی پس از گذشت حداکثر سه روز از پایان زمان ثبت نام، از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.

نتایج قرعه کشی سیزدهمین فروش فوق العاده ایران خودرو

همانطور که گفته شد امروز یکشنبه 3 اسفند ماه 99 قرعه کشی سیزدهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو انجام شده و نتایج آن نیز از طریق سایت رسمی ایران خودرو منتشر و اعلام می شود. اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید نهاد‌های نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

سیزدهمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو با ارائه 6 محصول محبوب این خودرو ساز به مدت 4 روز ادامه دارد. و  ثبت نام ایران خودرو تا پایان دیروز  2 اسفند 99 ادامه داشت. به منظور توزیع و عرضه خودرو میان مشتریان واقعی،‌ محدودیت های اعمال شده در طرح های قبلی،‌ کماکان اعمال می شود. جزییات محدودیت ها، در متن بخش نامه در دسترس همگان قرار دارد. 

نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح پیش فروش ایران‌ خودرو امروز یکشنبه 3 اسفند 99

کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو امروز 3 اسفند 99

اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید نهاد‌های نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

قیمت خودروهای ارائه شده در جدیدترین برنامه فروش فوق العاده ایران خودرو ۳ اسفند 99

قیمت خودروهای ایران خودرو در سیزدهمین مرحله فروش فوری ایران خودرو ویژه بهمن و اسفند در زیر آمده است.

 نوع خودرو  قیمت مصوب
پژو ۲۰۶ صندوقدار ۱.۳۰۸.۷۲۰.۰۰۰
پژو پارس بنزینی ۱.۲۱۵.۴۷۴.۷۵۰
سمند ال ایکس ۱.۱۶۷.۳۵۳.۷۲۲
سورن پلاس ۱.۸۸۵.۰۴۸.۷۱۳
رانا پلاس ۱.۷۹۵.۱۶۶.۳۱۸
دنا پلاس ۱.۶۶۱.۲۲۳.۰۷۶

آدرس سایت ایران خودرو 3 اسفند 99/ شماره تماس ایران خودرو 

متقاضیان ثبت نام مرحله سیزدهم فروش فوری ایران خودرو باید با مراجعه به پورتال فروش اینترنتی این شرکت به نشانی https://esale.ikco.ir/ مراجعه نمایند و نسبت به ثبت نام خودروی مورد علاقه خود اقدام نمایند.

شماره تلفن مرکز تماس ایران خودرو برای پاسخگوئی در حین ثبت نام 82272727-021 می باشد.

ویژگی ها و تجهیزات خودروهای فوق در سایت ایران خودرو معرفی شده است

نکته : کارت طلایی اختیاری یک ستاره در زمان واریز وجه به صورت پیش فرضانتخاب شده است،در صورتی که مشتری تمایل به تغییر در سطح کارت طلایی یا حذف آن داشته باشد میتواند قبل از مرحله واریز وجه اقدام نماید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها