|

شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه پاییز ۱۴۰۲ + جدول و لینک

ایران‌ خودرو شرایط پیش‌فروش برخی محصولات خود را برای متقاضیانی که جزو بخش اول اولویت‌های پاییز ۱۴۰۲ با موعد تحویل مهر ۱۴۰۲ هستند، اعلام کرد.

لینک کوتاه کپی شد

پیش فروش محصولات ایران خودرو که ۲۷ اردیبهشت آغاز شده بود تا ۷ خرداد ادامه دارد. متقاضیانی که در مرحله نخست فروش یکپارچه خودروها به عنوان بخش اول اولویت پاییز ۱۴۰۲ (تحویل در مهر ماه) ثبت‌نام کرده و تأیید شده‌اند، فرصت دارند تا در این مدت مبلغ پیش‌پرداخت خودروی خود را واریز کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تجارت نیوز، این اولویت‌ها مجاز به ثبت‌نام در خودروی انتخابی در سامانه یکپارچه در این دوره هستند و تغییر خودرو ممکن نیست. گرچه ایران خودرو قیمت پیش پرداخت این محصولات را اعلام کرده، اما قیمت نهایی در موعد تحویل و زمان دعوتنامه اعلام می‌شود. در این طرح ۶ خودرو عرضه می‌شوند که قیمت پیش‌پرداخت و بازار آنها در جدول زیر مشخص است.

ezgif.com-webp-to-jpg

رای خرید محصولات ایران خودرو، متقاضیان باید صرفاً از طریق سامانه ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir ثبت‌نام کنند و از ثبت‌نام در سایت‌های غیرمعتبر و با نشانی‌های مشابه، پرهیز کنند.

شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو

سند خودرو یک سال در رهن شرکت قرار خواهد گرفت و انتقال امتیاز به شخص ثالث و فروش حواله خودرو به صورت وکالتی ممنوع است. قیمت خودرو مطابق با قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

در صورت عدم واریز کامل پیش‌پرداخت علی‌الحساب خودرو در موعد تعیین‌شده، ثبت‌نام لغو خواهد شد. همچنین، در صورت انصراف مشتری یا مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی، در هر مرحله پیش از تحویل خودرو، ثبت‌نام لغو و وجه مشتری ظرف مدت ۲۰ روز مسترد خواهد شد.

فروش فوری تارا اتوماتیک

علاوه بر طرح مذکور، ایران خودرو برای فروش فوری تارا اتوماتیک فراخوان جدید منتشر کرد. این فراخوان مخصوص آن دسته از متقاضیانی است که در سامانه یکپارچه خودرو شرکت کرده‌اند و پیامک ایران خودرو برای واریز وجه را دریافت کرده‌اند.

ezgif.com-webp-to-jpg

قیمت تارا اتوماتیک در این طرح ایران خودرو معادل ۴۹۰ میلیون و ۵۵۱ هزار تومان اعلام کرد. مدل صفر این محصول امروز، ۲ خرداد ۱۴۰۲، در بازار ۸۸۰ میلیون تومان قیمت دارد. این یعنی متقاضیان خرید این خودرو حدود ۴۰۰ میلیون تومان سود می‌کنند.

موعد تحویل این خودرو سه ماه است و متقاضیان پس از تکمیل وجه صرف ۹۰ روز کاری خودروی خود را تحویل می‌گیرند.

گفتنی است فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده‌اند و اسامی ایشان به عنوان بخش دوم اولویت تابستان ۱۴۰۲ فروش فوق العاده (فراخوان) به این شرکت اعلام شده و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده، می‌توانند در این بخشنامه شرکت داشته باشند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی