|

سقوط اتریوم به زیر خط روند 50 روزه، حمایت 4200 دلار می شکند؟

اگر در ادامه حمایت ۴,۲۰۰ دلاری اتریوم هم شکسته شود، احتمال سقوط عمیق‌تر قیمت وجود دارد.

لینک کوتاه کپی شد

پس از اصلاح گسترده در بازار جهانی ارزهای دیجیتال، اتریوم به زیر خط روندی سقوط کرد که از پایان ماه اکتبر (اوایل آبان) شکل گرفته بود؛ این در حالی است که جریان‌های ورودی سازمانی در هفته گذشته افزایش یافته و دارایی‌های تحت مدیریت آنها رکورد جدیدی معادل 21 میلیارد دلار را ثبت کرده است.

هم‌‌زمان با سقوط قیمت بیت کوین، اتریوم هم حرکت نزولی جدیدی را از بالای ۴,۶۵۰ دلار آغاز کرده است. اگر در ادامه حمایت ۴,۲۰۰ دلاری هم شکسته شود، احتمال سقوط عمیق‌تر قیمت وجود دارد.

858

قیمت اتریوم در لحظه نگارش این خبر (ساعت 13:30)

خط روند 50 روزه اتریوم 

حرکت افزایشی قیمت اتریوم که در ماه اکتبر (اواسط مهر) آغاز شد، 46 روز به طول انجامید و پس از فشار فروشی به پایان رسید که بازار ارزهای رمزپایه را فراگرفت و با کاهش 4.3 درصدی بیت کوین در 24 ساعت گذشته آغاز شد.

چارت-روزانه

به بیان دقیق تر، این خط روند از روز 23 اکتبر (1 آبان) شکل گرفته و چندین بار در طول این مسیر لمس شده است. آخرین باری که اتر این خط را تاچ کرد روز 10 نوامبر (19 آبان)، درست پس از رسیدن اتریوم به آخرین رکورد قیمت، انجام شد.

حال، اتریوم بلافاصله حرکات بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار را دنبال کرده و تقریباً 6 درصد از ارزش خود را از دست داد که آن را به سطوح ابتدای نوامبر (اواسط آبان) بازمی‌گرداند. در این لحظه اتر با قیمتی حدود 4318 دلار معامله می‌شود.

شاید هفته گذشته موفق ترین هفته برای بازار ارزهای رمزپایه نبوده باشد، ولی سازمان ها همچنان با سرمایه گذاری 150 میلیون دلاری علاقه شدید خود به دو بازار بیت کوین و آلت کوین ها را نشان دادند. سهم اتریوم از این جریان طی هفته قبل 17.3 میلیون دلار بود.

حجم کل دارایی های اتریوم تحت مدیریت سازمان ها در مجموع از 21 میلیارد دلار گذشته است که به نوبه خود برای دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار یک رکورد محسوب می شود.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی