|

دلار در صرافی ملی ارزان شد در بازار آزاد گران

قیمت دلار امروز ۲۹ شهریور چقدر شد؟

قیمت دلار در بازار آزاد امروز با ۱۰۰ تومان افزایش همراه بود و به ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. نرخ ارز در صرافی ملی ۲۶۷۲۰ تومان اعلام شد.

لینک کوتاه کپی شد

در بازار آزاد امروز روند قیمت دلار در ادامه افزایش دیروز عصر با روند صعودی همراه بود و به قیمت ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان رسید؛ نسبت به دیروز ۱۰۰ تومان افزایش قیمت داشت.

نرخ ارز در صرافی ملی امروز به ۲۶ هزار و ۷۲۰ تومان رسید که با کاهش ۵۰ تومانی همراه بود.

قیمت دلار در بازار متشکل ارزی همچون بازار آزاد روند صعودی داشت و به نرخ ۲۶ هزار و ۲۵۷ تومان رسید.

در چنین وضعیتی، به نظر می‌رسد معامله‌گران سعی دارند از نوسانات کوچک رفت و برگشتی ایجاد شده در بازار کسب سود کنند. آنها بیشتر هم راستا با حرکت کلی بازار، خریدوفروش خود را هماهنگ می‌کنند. همین خریدوفروش‌های دسته‌جمعی و سریع باعث می‌شود که رفتار قیمتی دلار پایداری زیادی نداشته باشد.

به گفته تحلیل‌گران فنی، دلار برای اینکه با ورود خریداران جدید به بازار مواجه شود، نیاز دارد که مقاومت ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومانی را درهم بشکند. بدون شکست مقاومت یاد شده، اسکناس آمریکایی توان افزایش خاصی را نخواهد داشت. در این میان، برخی از معامله‌گران باور داشتند که افزایش انتهای روز یکشنبه می‌تواند زمینه‌ساز رشد قیمت دلار در روز جاری شود. البته اگر اسکناس آمریکایی نتواند خود را بالای محدوده ۲۷ هزار و۵۰۰ تومان تثبیت کند، بار دیگر شاهد عقبگرد دلار خواهیم بود.

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه