|

اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان نیازمند ۱۴۵ هزار میلیارد نه 5 هزار میلیارد!

رتبه بندی معلمان اگر بخواهد دقیق اجرا شود ۱۴۵ هزار میلیارد اعتبار نیاز دارد که دولت قبل برای اجرای آن ۵ هزار میلیارد تومان در نظر گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، شرایط کنونی کشور را خاص دانست و اظهار داشت: متأسفانه درگذشته برخی از مسئولین تصمیماتی به نفع افراد و گروه خاصی گرفته‌اند که این افراد نفوذی بوده‌اند که مرتفع شدن این تصمیمات غلط زمان‌بر است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس، وی با تأکید بر اینکه دول سیزدهم باید با هوشیاری جدی‌تری انجام وظیفه  کند و مردم هم باید نهایت همکاری را با دولت داشته باشند، بیان داشت: متأسفانه برخی از افراد که خود به به‌وجود آمدن بازارهای کاذب و وضعیت نامناسب اقتصادی کمک کرده‌اند دنبال این هستند که تمام تقصیر را به گردن دولت جدید بیندازند و اظهار کنند دولت جدید نا کارآمد و فکر مردم را دچار تشویش کنند.

خلف وعده مدیران دولت «روحانی»

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: یکی از موضوعاتی که امروز در سطح جامعه برای بهانه‌گیری به دولت در جهت ناکارآمدی مطرح می‌شود همین اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان هست که اگر بخواهد دقیق اجرا شود ۱۴۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که دولت قبل برای اجرای آن ۵ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته و توقع هم دارند که این امر اجرا شود.

نصیرایی ادامه داد: منبع تأمین اعتبار این رقم برای دولت جدید میسر نیست و این موضوع را به‌صورتی مطرح می‌کنند که دولت سیزدهم با اجرای آن موافق نیست، می‌خواهند احساسات فرهنگیان را تحریک تا بر علیه دولت شورش کنند لذا از مردم و فرهنگیان خواستاریم هوشیار باشند.

وی از آحاد جامعه تقاضا کرد به حرف‌های تفرقه‌انگیز دشمنان که توسط دشمنان داخلی مطرح می‌شود و قصدشان هم فروپاشی نظام مقدس جمهوری اسلامی گوش ندهند و بدانند که دست الهی با پشتیبانی مردم و خون شهیدان خصوصا خون شهید سلیمانی این توطئه‌ها را خنثی خواهد کرد.

ملاک اصلی انجام امور فرمایشات رهبری است

نماینده مردم شهرستان‌های طبس، بشرویه، سرایان و فردوس در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه دولت و قوای سه‌گانه  کمر همت بسته‌اند تا مشکلات فرا روی مردم را مرتفع کنند، تبیین کرد: مهم‌ترین دغدغه ما خدمت به مردم است و باید بدانیم ملاک اصلی انجام امور کشور فرمایشات مقام معظم رهبری است.

نصیرایی از تدوین و ارائه لایحه مدیریت یکپارچه روستا به مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: همان‌گونه که رهبر انقلاب تأکید کردند مبارزه با فساد و محرومیت‌زدایی اولویت‌های اصلی کشور هستند لذا مسئولان هم باید خود را با مطالبات مردم تنظیم کنند و گرنه خود به خود از این مسیر کنار زده خواهند شد.

  • محمد ارسالی در

    دولت قبل چکار کرده یا نکرده در حد قضاوت ما فرهنگیان نیست مهم این است که با این حقوق فرهنگیان در اولیه های زندگی خودت مانده اند با حرف نفوذ وامنیت و.... سفره فرهنگیان پر نخواهد شد ما اهل شورش نیستم ولی گرسنه هستیم به شورش نباش به فکر پر کردن شکم باش

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه