|

تماشای آنلاین سریال مامور مخفی قسمت 132 دوبله فارسی

دانلود و تماشای آنلاین قسمت 132 سریال مامور مخفی را فقط در سایت شایانیوز مشاهده نمایید

لینک کوتاه کپی شد
1

سریال مامور مخفی سریالی ساخته کشورهای بلژیک وهلند است و یک داستان جنایی و اکشن را روایت می کند. 

تماشای آنلاین سریال مامور مخفی قسمت 132 دوبله فارسی

خلاصه داستان سریال هندی مامور مخفی

ریدیما و کبیر عاشق یک هستند دیگر کبیر یک پلیس هست و وانش رایسنینگانیا بزرگترین خلاف کار هند هست ریدیما به عنوان مامور مخفی از طرف کبیر وارد عمارت وانش رایسنینگانیا تا بر علیه وانش مدرک جمع کند اما هر چه بیشتر می‌گذرد به او حس پیدا میکند و عاشق او می‌شود و….

ریدیما به عنوان یک برنامه ریز مهمانی وارد میهمانی کروز ونش می شود و یک سری اتفاقاتی که در این سفر دریایی رخ می دهد منجر به استخدام ونش به عنوان فیزیوتراپیست خواهرش سیاه می شود. سرانجام ، ونش شروع به شک و تردید در او می کند و از او می خواهد با او ازدواج کند تا از قصد واقعی او دریابد. کبیر تحت فشار قرار می گیرد.

روز بعد از ازدواج ، ریدیما مجسمه ای از راگینی ، نامزد سابق وانش را پیدا می کند. وی با اعتقاد به او قاتل راگینی ، قصد دارد واقعیتی در مورد مرگ راگینی را کشف کند زیرا این امر می تواند شواهد عمده ای علیه ونش ارائه دهد.

بعد ، او با یک اتاق مخفی در عمارت روبرو می شود ، جایی که ریدیما یک نقاشی و یک مجسمه دیگر از یک زن را می بیند. زن در این نقاشی در واقع مادر بیولوژیکی ونش ، اوما رای سینگانیا است که در جوانی بدون هیچ حرفی او را ترک کرد. به آرامی ، پس از گوش دادن به داستان او ، ریدیما گوشه ای نرم برای ونش ایجاد می کند.

مامور مخفی3

در همین حال ، مشخص شد که کبیر واقعاً هرگز ریدیما را دوست نداشته و فقط از او برای ماموریت خود استفاده می کرد و در واقع پسر نامشروع آنوپریه است. کبیر و آنوپریا می خواهند موقعیت ونش و مشاغل وی را غصب کنند. در عمارت ، وانش پس از گرفتن گلوله برای نجات ، شروع به سقوط به سمت ریدیما می کند. اما برخلاف انتظار کبیر ، ریدیما نیز احساسات خود را نسبت به ونش تلافی می کند. کبیر قصد دارد با ترس از شکست مأموریت خود ، گذشته و مأموریت ریدیما را یادآوری کند اما تاثیری در او ندارد. یک سری اتفاقات واقعیت پسر آنوپریه را قبل از ازدواج با Rai Singhania نشان می دهد. با این حال ، آنوپریه موفق می شود هویت پسر واقعی خود را مخفی نگه دارد. در همین حال ، روابط ونش و ریدیما به دلیل سو ظن ونش در مورد اقدامات جاسوسی ریدیما وخیم تر می شود.

مامور مخفی2

ژانر سازنده توسعه‌دهنده فیلم‌نامه‌نویس داستان‌نویس کارگردان کارگردان هنری/ مدیر نوآوری بازیگران سازنده موسیقی متن آهنگ آغاز آهنگساز کشور سازنده زبان اصلی شمار فصل‌ها تولید تهیه‌کننده‌ها فیلم‌برداری تدوین‌گر دوربین مدت تولیدکننده‌ها توزیع‌کننده پخش شبکهٔ اصلی فرمت تصویر انتشار اولیه
Ishq Mein Marjawan.jpg
عاشقانه هیجانی
یاش ای پاتنائیک
یاش ای پاتنائیک
سمیر سیدیکی
مامتا یاش پاتنائیک
کوشل زاوری

آکیلش بهگات

سونال ککاد
آرجون بیجلانی

آلیشا پنوار

نیا شرما

سوناریکا بهادریا

توشی-شریب
Iss Ishq Mein Marjawan
اودباه و دونی
هند
هندی
۱num_episodes = 266
یاس ای پاتنائیک

مامتا پاتنائیک

جنیل پاتل
کشیتیجا کانداگل
دوربین چندگانه
۲۲–۳۰ دقیقه
بیاند دریمز اینرتینمنت

شرکت خصوصی اینسپایر فیلمز

ویاکام ۱۸
کالرز تی‌وی
اچ‌دی‌تی‌وی ۱۰۸۰آی
۲۰ سپتامبر ۲۰۱۷ –

۲۸ ژوئن ۲۰۱۹

مامور مخفی1

بازیگران سریال مامور مخفی 

  • تام ویس
  • فرانک لامرس
  • مانو کرستینگ
  • آنا درایور
  • الیس شاپ
  • اما ورلیندن
  • رابی کلیرن

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه