|

اختلاف دولت و مجلس درباره لایحه رتبه بندی؛ افزایش حقوق ها منتفی شد؟

رئیس مجلس گفت: دولت در تأمین بار مالی رتبه بندی معلمان مشکل دارد، اما مجلس این لایحه را مورد پیگیری قرار می‌دهد.

لینک کوتاه کپی شد

قالیباف در واکنش به تذکرات برخی از نمایندگان درباره لایحه رتبه بندی معلمان، گفت: هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در این باره خلاف قانون عمل نکرده است.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون آموزش مجلس مصوبه ای درباره لایحه رتبه بندی معلمان داشتند که بعد از آن سازمان برنامه و بودجه براساس نامه‌ای که ذیل این لایحه ارائه داده، مطرح کرده که در تأمین اعتبار دچار مشکل شده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: کمیسیون آموزش مجلس باید این موضوع را بررسی کند و زمانی که قطعی شد باید در صحن مجلس مورد رسیدگی قرار گیرد. بار مالی این لایحه باید از سوی دولت تأمین شود.

قالیباف تأکید کرد: مردم خصوصا معلمان می دانند که مجلس یازدهم از روز اول پیگیر رتبه بندی معلمان بوده است و همین پیگیری ها باعث شد که دولت در ماه های آخر عمر خود وادار شود این لایحه را به مجلس ارائه کند.

رئیس مجلس بیان کرد: لایحه رتبه بندی معلمان باید مسیر خود را در کمیسیون آموزش مجلس طی کند و سپس در صحن علنی مجلس مورد رسیدگی قرار گیرد و به هر صورت ما این لایحه را مورد پیگیری قرار داده و دنبال می کنیم.

منبع: تحریریه

  • ناشناس ارسالی در

    لایحه رتبه بندی 10 ساله اجرا نمیشه واقعا دستتون درد نکنه به معلمین اینقدر احترام می زارین معلمین نور چشم ما هستند تاج سر ما هستند گوشمون از این شعار ها پره معلم زندگی نمی خواد ؟؟؟خونه و ماشین نمی خواد ؟؟ عشق مال خودتون ما پول لازم داریم فقط پول ... نگاه کنید به سایر کشور ها ببینید چقدر به معلمین ارزش قائلند ....

  • حسین ارسالی در

    معلم اینقدر پولکی؟!!!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها