|

آخرین اخبار از حقوق، فوق العاده ویژه و رتبه بندی معلمان

معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش، دستورالعمل «نحوه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان انتقالی در سال ۱۴۰۰» را ابلاغ کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، دستورالعمل «نحوه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان انتقالی در سال ۱۴۰۰» و همچنین پیش‌بینی اعتبار مربوط در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ را جهت اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ کرد.

بر اساس این دستورالعمل، به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، بررسی موارد انتقال دائم ورودی و خروجی صرفا پس از ثبت اطلاعات در سامانه «hrm.medu.ir» قابل بررسی است.

«تأیید نهایی اطلاعات ثبت شده در سامانه از سوی ستاد»، «موافقت مبدأ و مقصد»، «تخصیص کد پرسنلی به کارکنان ورودی» و «تأیید کد ملی از سوی سازمان ثبت احوال»، «صدور احکام انتقال از سوی مبدأ و مقصد به شرط عدم تعهد» و … از جمله شروط تحقق و اتمام فرآیند انتقال است.

هرچند پیش از این اعلام شده بود که ۵۰ درصد فوق‌العاده فرهنگیان تنها به تعدادی از کارکنان می‌رسد اما طبق خبر جدید اعلامی از سوی وزیر آموزش‌وپروش احتمالا همه فرهنگیان شامل این طرح شوند.

چندی پیش وزیر آموزش و پرورش از هماهنگی برای استفاده فرهنگیان از ۵۰ درصد فوق‌العاده فصل دهم خبر داد.

محسن حاجی‌میرزایی با بیان اینکه هر فوق‌العاده‌ای که کارکنان دولت دریافت می‌کنند معلمان نیز باید دریافت کنند، گفته است: ۵۰ درصد فوق‌العاده فصل دهم را که همه کارکنان استفاده می‌کنند فرهنگیان نیز استفاده می کنند اما ۲۱ درصد فوق‌العاده ویژه فرهنگیان را تعدادی از افراد دریافت می‌کنند و تعدادی نیز درصد کمتری از آن را استفاده می‌کنند. اخیرا هماهنگی‌هایی با سازمان برنامه و بودجه صورت گرفته تا همه فرهنگیان از آن بهره مند شوند.

البته هنوز فرهنگیان منتظر اجرای این وعده هستند.

  • ابی ارسالی در

    قرار بود حکم فوقالعاده ویژه در تیرماه بزنندکه خبری نیست بازهم به خاطر ۵۰ درصد خدا خیر وزیر محترم آموزش وپرورش وریاست محترم ساز مان برنامه وبودجه دکتر نوبخت بدهد که همیشه از حق معلمان دفاع کردهاند

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه